Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikte kalite patlaması

kermit

Öne çıkan mesajlar

trollük falan demeyin, paticikte aylardır dönen şey "lamerlık" trollük falan değil.

Şu son olayı yeni öğrendim. Ben bile konuyla alakasız biri olarak sinirlendim feci şekilde kermiti tahmin bile edemiyorum. Olayı yapan 3 kuruşluk angut oğlu anguta denecek laf zaten yok.

yazdıklarında da son derece haklı kermit. patideki gidişattan yeni gelenlerle ilgili yorumlara kadar hak veriyorum hepsine.
Sosyal ağlarda paylaş

hic tanisikligim olmamasina ragmen 5 yildir severek okudugum adamlardan biriydi. Albumdeki olayi gormustum hayvanlikti zaten. ama 4chan olayi nerden cikmis, arkadasim isin gucun yokmu? forumdan bir adam taniosun usenmiosun bide gidip adamin fotosunu buluosun yorum yaziosun falan... naptin be canim? sokaga cik aza nefes al
Sosyal ağlarda paylaş

vay be ne olaylar dönmüş.

yeni üyelere birsürü bok atılmış.
her gelen üyeye testis vari troll mesajlar atarsan o herifde şımarır doğal olarak. her yeni üyeye ön yargıyla yaklaşırsan atar yaparsan terslersen o da bu tarz trollük yapar.
burda onları savunmuyorum yapılan şey tamamen dengesizlik ve şerefsizlik. gerçi yeni üyelerle alakası oldugunu sanmıyorum olayın.
neyse ya banane.

bu arada kermit iyiydi bu şekilde gitmesi hiç hoş olmadı. üzüldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kermiti pati daha yokken tanirim
bisey istese yapmaya calisirim
olay ne okumadim duymadim
fotovalinip 4chane konmus heralde neyse ne
cok basit gerizekalilik ornegi.
yeni gelenler ya da sevmeyen biri yapmistir olabilir.
aldirmaya degmez bence.
forumda kimin ne oldugu yeni eski hemen anlayabiliyorum.
cogunlukla sevmedigimi asagiliyorum
onlarin benim hakkimda yazdiklarini okumuyorum bile.
yani ne diyim kermit salla sen pasa gonlunu bozma bu tarz seylere.
Sosyal ağlarda paylaş

troll heryerde var buna yapacak artik hic bisi yok,
onemli olan icinden secip cikarmasini bilmek.

yani %100 verimlilikle elit olabilecegin dunyada herhangi bi yer yok,
500 milyon dolarin olur, gidip en guzel otelde kalirsin
1 milyar dolari olan adam gelir rezerve ettigin koltugu altindan bi guzel ceker yine gotustu oturursun. yapacak bisey yok.

dicem oki, pati icerisinde bende cok trollendim, cokta trolledim belki (pek tarzim degil hatta kimsede bana su adan kadar trolleme konuyu bile dememistir ama)
vitaminini alacaksin posasini atacaksin arkadas.
eger zeytini cekirkegi ile yersen hazimsizlik yapar,
o yuzden etli kismini yicen cekirdeklerini bi kenara ayirican.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

olayin yeni üyelerle falan alakasi yok bence.

Bunu yazmaya girdim bende.
Ayrıntı olaraksa;
Bir çok ciddi konu altında ciddi başlıklar trolleniyor.Aslında trollensin.Ama azcık empati yaparak trolleyin.Trollediğiniz adam bile onu okurken gülsün.Kırıcı olmadan yapın yani.
Eski yeni farketmez eşşeğin bi yerine su kaçırmamak lazım.
Bende son iki aydır genelde okuyorum paticiği.En son trollendiğimde çok ciddi başlık hakkında gülüp geçtim.Ama ondan sonra yazmak için bir şey bulamadım pek fazla.Diğer bir konu da , troll yapılırken ardından gelicek gif,jpg .. etc... hepsi belli.
Trollde de yaratıcılık yok.

Şu başlık altında şu yazılan bile trollenebilir.Kermiti hiç tanımıyorum.Yazdıklarını okuduğum nadir insanlardandı kendisi.
Burdan uzaklaşması yerinde olmuş.Çünkü buralarda seviye korunamaz.Olmayan şeyler de korunamaz.çok güzel oldu tamammı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

yani abi, neden bu kadar büyüdü ki olay ? ki kermit dediğin adam seversin sevmezsin ayrı konu ama ben kendimi patide bildim bileli burda olan biri. bu kadar zamanda kim bilir neler yaşamıştır burda. böyle basit (olayı bilmiyorum dediğim gibi, ama 4chan yani) bi olayın ayrılmasına sebep olucak kadar sinir bozucu olması talihsiz olmuş.

edit: bu arada yeri gelmişken belirteyim. paticik şöyle oldu böyle oldu çığırından çıktı deniyor. evet, eskisi gibi değil belki ama abartılacak bi durum da görmüyorum ben.
Bu troll furyası da çok eski olan bişey değil. eskiden troll denmezdi zaten, bugün trollden anladığımız şekilde de olmazdı.
ha bugün de 4chan ve belki inci sağolsun saçma sapan şeyler patiye de giriyor, fakat bu pati battı artık 3-5 kişiyi okuyoruz diyecek kadar kötü bir durum değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

kermiti pati daha yokken tanirim
bisey istese yapmaya calisirim
olay ne okumadim duymadim
yeni gelenler ya da sevmeyen biri yapmistir olabilir.
aldirmaya degmez bence.
forumda kimin ne oldugu yeni eski hemen anlayabiliyorum.
cogunlukla sevmedigimi asagiliyorum
onlarin benim hakkimda yazdiklarini okumuyorum bile.
yani ne diyim kermit salla sen pasa gonlunu bozma bu tarz seylere.

fistanin aciklamalari supheli.ben ondan killaniyorum.

linc oyu: fistan
Sosyal ağlarda paylaş

abi kermiti tanımam etmem ancak herkesin hassas olduğu noktalar farklıdır;

adam gelip izmirli sapık topicinde

"biri çekirdeğe çiğdem dedi diğeri de simite gevrek dedi diye öldürüldü sdgfd" dedi gitti. Sonra da albümde kız arkadaşıyla fotosuna ablan mı annen mi diyince öbür taraf banlandı kermit alındı ve son olan 4chan vakası vs..

Yani sen başkasına hassas olduğu noktayı düşünmeden etmeden yorum yapınca iyi hoş da başkası da sana düşünmeden yapınca "yeni gelenleer patiyi bozdu ben giderim en elit benim" yapmanın manası ne ki. Yaptıklarına rağmen sana yapılanlara da aldırmamanı temenni ederdim. Etme bulma dünyası. Biraz öz eleştiri yaparsan sorun kalmıycak zaten. Güle Güle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...