Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne olacak bu BARBARın hali?

Elrond_

Öne çıkan mesajlar

said:
Aegean, 26 Temmuz 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
110 direk millet tek başına oynayamasın questleri her şeyi battle nette yapsın diye yapılmış şahsen kapattım diablo defterini ben :)
niye yaw battle net e nası yönlendirio

synergy süper bi olay valla hep onu düşünmüştüm 10. patch de anca koydular lol.[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

cok az oynadım da asırı zordu yani herkes de asırı zor diyodu o sıralar, beraber kastırıyodu herkes fln o anlamda dedim yani neyse ben kapattım diabloyla ilgili olduğu için değil eski oyuncu hevesi kalmadı oyun oynayamıyorm doğru düzgün lol :)[signature][hline]yok imza mimza başka kapıya haydeee
Sosyal ağlarda paylaş

hala nasıl battle net e ittiğini anlamış değilim

insanları bişey battle net e ittiyse bu pack olarak satılan indirimde olan diablodur. :D

evet zorlaştı şöyle zorlaştı önceki karakter buildleri patladı.
yeni açarsan synergy den aldığın bonuslarla idare ediosun.
bi de hell falan zorlaştı kastırıo baya.iyi oldu ama bence.[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

cami onunde mendil acsın barbar ...
bende pala oynuyom normal zorlukta lvl 56 oldum gayet guzel gelerekten exp ...
zıvanadan cıkmıs gıbı nm de bıle zorluyolar ...
hell e bı gelınce bakacaz bakalım ...
kumburgaza gıttınmı lam bugun ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
benim frenzy barbar ile girdim
atmiyim şimdi de lvl 50 falandı galiba
nightmare act 2
ortalarında bi yerde players 8 çektim
ölmüo yaratıklar, daha doğrusu çok uzun sürüyor normal mi ? oyunu da unutmuşuz nerede hangi level rahat gider hatırlamıyorum hiç.gerçi benim barbar da ölmüyor attackspeed + life steal sağ olsun.. :)[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

VAlla ww barbar cok yazik elinde 200 masteryle exucutator gibi ismini bile yazamadiigm uniqeler yoksa (bu silah enc dmg by player lvl +3 axe mastery 10 life drain %20 inc attack speed gibi ucuk seylerdir ustelik long rangedir. enc dmgi 70 lvl barbimda %250 in ustundeydi) e biliyim bide immortal king giy super olursun senden ote char kalmaz pvm de, pvp dede ki cok az yapiliyo sonucta anca trang oullu bone necrolar tutunur karisda.

ha frenzy dersen valla kasma derim ben whirlwind falan al mis gibi double stikeini 6 lvldan sonra zaten mana costu kalkiyo ortadan left clicke aliyosun misss ustelik frenzye %7 dmg bonus veriyo frenzy aldiginda normalin %180 kati daha guclu oluyo. yani ole cokda ezik deigl tek sorun resistlerin olur onuda nightmareda yasarsin singledada nightmare oynamassin herhalde?[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard işte bu, oyunu değiştireceğiz diye ..ç etti adamlar. "son yama" diyerek çıkarmalarının anlamı oymuş, oyunu öldürüp başka yamaya gerek kalmasın..

bir ay oynamıştım sıfırdan yarattığım martial artist ile, ancak yeni konan tyrael'in kapişonlu ceketini giymek, diablo'nun anasının gözünü kullanmak filan gerek sinir harbi yapmadan catacombs'da 15 sn ilerleyebilmek için.. hell duriel'e varamadan baygınlık geldi ki zaten 3-4 yıllık oyunu millet o vakitten sonra olsa olsa stres atmak için oynardı, stres yapmak için değil..

diablo 2 ve lod zaten zor oyunlardı, özellikle yeni başlayanlar için. 1.10'da önceden tonla über eşya biriktirmemiş birinin nasıl sıfırdan başlayıp normali bile bitirebileceğini kestiremiyorum. oyuncuyu dişli mücadeleye sevketmek başka şey, ülser etmek başka şey..

build'leri çöp edip "hadi sıfırdan başlayın nasılsa avare eşşeksiniz hepiniz" demek de apayrı bir olay. whirlwind'i her yamada kırpa kırpa sonunda bahçe makasıyla bir kırptılar ki bash kullansan daha çok işe yarar. hangi gerizekalı lvl 30'da çıkan ve tonla prereq gerektiren bir skille debdebeli bir animasyon ekledikten sonra oyunun en içi boş skillerinden biri haline getirmeyi düşündüyse tebrik ediyorum onu. cidden yaratıcıymış..

1.09'da kalsaydı arasıra göz atılabilirdi biraz ama 1.10 oyun değil, vardiyalı iş.. amele işi..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 un sevmedigim ozellikleri runewordlerle her karakterin ayrı skıllleri kullanabilmesi barbar teleport oluyor assasin whirlwind yapıyor boyle gidiyor,bu sacmalık niye eklendiyse ayrı bir mesele.Oyun 1.09 da yapılan karakterlerin her biriyle hellde i
mkansiz 1.09 duel ve pvm efendisi barbar 1.10 da hellde fallenlari p8 le olduremiyor.
1.10 un en guclu karakter buildleri paladin - hammerdin ve necromancer-poimancerdir, ozellikle hammerdinle pvmde gerekli itemleri sagladinizda cok kolay p8 le hell yapabilirsiniz iste 1.10da adamlar yeni chari illa actiracaz size diye atılmıslar ve bunuda bize yaptırdılar 40 yıllık barbarımdan vaz gecip paladinle hammerdin yapmama neden oldular ( tabi onun gucu ayrı) neyse dedigim gibi ya paladin ya necromancer birde ufak bir sansi olan yeni javazon buildiyle amazon kardesimiz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...