Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Hastadam said:

abi keita gibi adam her takımda var diyorsa birisi durup düşünmeli bence !? adam kaka'yı attırdı daha 2 hafta önce bilmem kaç milyon insanın izlediği bir maçta numara yaparak, var mı ötesi.. bazıları hala gelmiş bilica kazdı diyor, hayretler içersindeyim, nasıl bir at gözlüğüdür bu yau.

e attırdı evet? Numara yaptı? Yaptığı da çirkeflik doğru?

Ama Bilica'nın yaptığı hala daha beter ki? Şöyle bir sezon futbol maçlarına bakarsan rakibine kart göstermek ya da beleş penaltı kazanmak için numara yapan, kendini yere atan binlerce futbolcu görürsün. Çok ekstrem bir durum değil yani. Ama penaltı öncesi sahaya zarar veren kaç adam var? Burada at gözlüğü sende :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Arkasokak said:

meşhur olay, Kaptan Alex'e gelen su şişesi emek hırsızı keitaya gelseydi o maç tatil edilir miydi edilmez miydi, bana bunun cevabını verin emek hırsızı keitacılar?

Hasan Şaş'ın sırtında patlayan yumurta Emre Belözoğlu;'nun sırtında patlasaydı maç tatil edilir miydi edilmez miydi? iki takımda da var çirkef adamlar. kasmayın

Emre Reis'in ilk samiyen derbisinde köşe gönderinde başına gelenler arda'ya olsaydı şükrüsaraçoğlu 5 maç kapatılırdı deyip bahsi arttırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

keita da çirkef oyuncu dedik zaten? ama tutup da "keita varken bilicaya laf etmeyin at gözülüğü" demeyin yani, ikisini kıyaslarsak bilicanınki çok daha aşırı bir hareket.

Genel olarak keita zaten agresif çirkef adam. Ama tutup da bu adama emek hırsızı diyecekseniz önce takımınızdan lugano bilica emre kazım gibi adamları yollayacaksınız. Yoksa tutup da keitaya emek hırsızı falan demek ikiyüzlülük.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin anlamadığım yanı adam Bilica'ya ayağını çime sürttü diyor, Keita'yı her anışında başına emek hırsızı ekliyor.
Keita'nın yaptığını yapan dünya kadar futbolcu var yani sanki bir tek keita yapıyor gibi abartı bi tavır da inanılmaz. Brezilya-Türkiye maçındaki kırmızı kartı da hatırlıyoruz biz onu yapana da dedin mi emek hırsızı diye?
Lugano var takımında her maç çalıyor emekten?
Şimdi bütün bunlar varken Arkasokak'a cevap yazılıyor şu forumda hala bırakın 1-2 yazsın gitsin. Adamın amacı zaten böyle prim yapmak sadece antipatik olarak dikkat çekebiliyor...

edit: Asıl yazıcağım şeyi unutmuşum zaten hiç bir Galatasaray'lı da şurda Keita masum demedi yani hepimiz biliyoruz Keita'nın ne olup ne olmadığını.
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewendor bak şimdi, benim değinmek istediğim nokta şu, keita çirkef evet ama bu adamı bir kere bir çirkeflif veya hata yapmış adamla karşılaştırmak hata, bu herif her hafta yapıyodu bunları zaten, ona buna yumruklar tekmeler, su şişeleriyle kendini yere atmalar falan. bide kazım'ın suçu ne ? adam ne yaptı emek hırsızlığı bana delilleriyle açıklarsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

nileppezdel said:

Arkasokak said:

meşhur olay, Kaptan Alex'e gelen su şişesi emek hırsızı keitaya gelseydi o maç tatil edilir miydi edilmez miydi, bana bunun cevabını verin emek hırsızı keitacılar?

Hasan Şaş'ın sırtında patlayan yumurta Emre Belözoğlu;'nun sırtında patlasaydı maç tatil edilir miydi edilmez miydi? iki takımda da var çirkef adamlar. kasmayın

Emre Reis'in ilk samiyen derbisinde köşe gönderinde başına gelenler arda'ya olsaydı şükrüsaraçoğlu 5 maç kapatılırdı deyip bahsi arttırıyorum.
5 maç kapatma şükrü ne zaman aldı?sadece biz yedik öyle bir ceza
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

nileppezdel said:

Arkasokak said:

puhaaaaaaa. Ali Samiyen'e itfaiyeler girmesi gerekmemesine ragmen 6 mac ceza aldik, siz dunyayi yakicaz diyip stadinizi yaktiniz 2 mi 3 mu ceza aldiniz, karsilastiracagin takim fenerbahce olmasin lutfen , olmuyor yani mantiksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

arkadaşlar maç sırasında yangına sebep olunmadı. kurallara dikkat. maç sonrası olan olaylar takımı bağlamaz. bu ülkede tribünden adam atıldı daha ötesi var mı?

abi ne kadar cahilsin ve zeka olarak gerisin çok üzülüyorum nolur trolüm de ya nolur adam atılmış daha ötesi var mıymış olay hemen yanı başımda oldu zaten bir şeyden haberin yok belli stadın yakılmasıyla bu ve benzeri olayları karşılaştırman bile aciz zekanı gösteriyor zaten şu adama cevap vermeyin artık nolur
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Arkasokak said:

arkadaşlar maç sırasında yangına sebep olunmadı. kurallara dikkat. maç sonrası olan olaylar takımı bağlamaz. bu ülkede tribünden adam atıldı daha ötesi var mı?

abi ne kadar cahilsin ve zeka olarak gerisin çok üzülüyorum nolur trolüm de ya nolur adam atılmış daha ötesi var mıymış olay hemen yanı başımda oldu zaten bir şeyden haberin yok belli stadın yakılmasıyla bu ve benzeri olayları karşılaştırman bile aciz zekanı gösteriyor zaten şu adama cevap vermeyin artık nolur

ki saçma mantığına göre konuşmamıda istersen o olay da maç bittikten sonra oldu zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Abi beni bi kişinin gönderilmesi falan değil de, her yıl sabırsızca yeniden takım kurulması rahatsız ediyor.

Şöyle kurduğunuz kadroyu bi alıştırın birbirine 2 yıl bekleyin yok. Paso adam gelsin adam gitsin. Kötü mü oynadı hemen yolla. Yeni gelen kesin iyi oynıycak sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Özkan (Beşiktaş) - Orta saha
Çağlar Birinci (Denizlispor) - Defans
Musa Çağıran(Altay) - Orta saha
Mehmet Batdal (Bucaspor) - Forvet
Ali Turan (Kayserispor) - Defans

bu eleman yararlı olabilir çaglar ve mehmet batdal da tutabilir digerlerinin nasıl oyunucu oldugunu biliyoz zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...