Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirimler başlığı!

Sam

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

bf3 ve diğer bf'ler 10'ar avro http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.60028300/childCategoryID.60028300

Silp ben hesabıma bu BF3ü alsam elimdeki Rus BF3ü İng muamelesi görür mü? yoksa yeni bir oyun gibi mi eklenir hesaba? Premium var ona almak istiyorum Rusçaylan falan uğraşmayam bidaha diye
Sosyal ağlarda paylaş

greenmangaming borderlands 2'yi 60$ yerine 50$ yapmış ve %20'de indirim kodu veriyor 40$ a geliyor.

indirim kodunu satın alma ekranına değil support ekranındaki duyurulara eklemişler. 50$ a aldıktan sonra gördüm ve ticket açtım bişe yapılabilir mi diye.

"...

However, if you wish I can add the difference as a goodwill gesture into your GMG account for use on any future purchase."

bu şekilde dönüş yaptılar ve 10$ hesabıma eklediler. müşteri memnuniyetine önem veriyorlar gibi gibi. beleşe bi oyun alırım artık. ayrıca bi kullanımlık %20 kod'da hala kullanılabiliyor hesabımda =)
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon için 25% kupon kodu : OCTOFUN1 ,preorder ve son 30 gün içinde çıkan oyunlar haricinde bütün dijital downloadlarda kullanabiliyorsunuz.

Bununla indirimli darksiders2 24.99 dan 18.75 e geldi ve yapılan tasarrufla argul tomb ve death rides'ıda steamdan ekledim .

Battlefield3 de 10 dolar amazonda bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

amazon sadece amazon hesabı adrese bakıyor ebook'ta fln. dijital oyun da öledir heralde.

bu arada sleeping dogs kaçmaz o fiyata baya iyi oyun.

yani? amazon hesabındaki shipping address amerikanya valla. galiba kartı illa amerikan istiyor anlamadım.

nası yapacaz bunu, fikri olan var mı. rus veya farklı region çakal key yerine amazon'dan aliim diyorum ama engelliyor adamlar resmen :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...