Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi site olmaya aday

Dynun

Öne çıkan mesajlar

günlüğünden inciler

sabah kalktim. anam cayimi getirdi. cayimi ictim. artik bu caylari ice ice karnim su doldu. yemek yerine hep su iciyorum ya. neyse sonra geldi para felan getirdi. al felan diye. dün o yüzden zaten babamin orda kavga etmistim. bügünde gelmis getiriyor. okula gitmicem diye yine tutturdum. zaten bende okula gidecek yüzmü var. tecavüze ugramis gibiyim walla. gözlerim yine cökmüs. saclarim yine bonus saclari gibi. tarasam saclari fayda etmez o sekil yani. zaten okulda ögretmen beni akli dengesiz bozuk saniyor zaten okuldaki ögrencilere demis. gecen hafta okula gitmemistim. kizlar benim siteye girmis. ögretmene benim jilet videomu göstermisler. ögretmen artik ne dediyse. okula gidersem. sinirden kizlarin agzini burnunu kirarim. mallar türkce bilmiyorlar hangi zekaya hizmet edip siteme giriyorlarsa. neyse yatakdan kalkip bilgisayar basina gectim. öyle oturdum arkadasla biraz sohbet ettim. sonra odami az topladim. sonra hazirlandim. anamin gelmesini bekledim. anam geldi sonra anamla babama gittik. aslinda yeminliyim gitmicem diye daha oraya bügünde gidem son olsun dedim. babamda bir acayip. birgün küfür ediyor bana. nerdeyse benim o sinirimle kendimi öldürmem geliyor. okadar kizdiriyor beni. sonrada geliyor sümsüklük ediyor. gicik olurum lan bu tür insanlara. ne yapam. bu baba. atsam atamiyorum. vursam vuramiyorum. evden kacsam kacamiyorum. ellim mahkum. zaten yasim 18 olmadi. türkiyedede degilim. neyse, gitmis bana pastalar felan almis pasta yedim. sonra eve geldim. evde biraz bilgisayarda takildim. sitemi az yaptim. sonra bacimi alip bankaya gittim. biyerlere paralar yatirmaya iste. neyse sonra kardesimin okuluna dersine bizim sehirden bir kac resim lazimis. bende bir kac resim cektim. neyse sonra eve geldim. aksam ask ve cezaya baktim. bügünki bölümü sevmedim. can sikiciydi. pek heycanli birsey yoktu. yaseminin savasa bebegi oldugunu demesini dört gözle bekliyorum. neyse dizi bitti sonra yine bilgisayar basina gectim. öyle bilgisayarimi temizleyip, sitemi yaptim. simdi yatmaya gidiyorum size iyi geceler.

hahahahahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu alamancılarda niye yarı almanca yarı türkçe yazı yazma durumu var?

yine ben canimin ici :D what´s up digga? :D
dankeschön für den link kübracim.. ama yapamadim... da steht löschen von neu runterladen.. bende anlamadim salla...
baska zaman yazarim problemleri :D
wieso mucken hier manche leute? yok yani... also egal was ist.. man muss vernünftig reden bzw. schreiben können...
su 3 günlük dünyada isleri gücleri yokmu anlamiyorum...
canini sikma...
jedem sein ding ;)
wenn ich du wäre... bunlara cevap bile yazmam!
kib aeo.. öptüm

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...