Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

MacLeod said:

loric cana hırsıyla tam gsnin orta sahaya aradığı adam. pinoyu ise bilmiyorum ama baya gençmiş. fransadan gelmesi + bonus. fransadan gelen futbolcular türkiye ligine pek yabancılık çekmiyor oyun anlayışı bakımından.

pino için şöyle bir yazı çıkıyor googleayınca 2009 tarihli.
http://lefoot.wordpress.com/2009/04/22/fransada-bir-kolombiyali-juan-pablo-pino/

keitanın yerini doldurur mu bilemiyorum ama en azından genç, izlemeden bir şey söylemek güç ama yazılanlara göre geleceğide olan bir futbolcu. hayrılısı olur inş.

bir de kallström gelse efsane olur cidden.

Carrusca'nın da yarınları var diyorlardı, İnamoto da iyi orta sahaydı.. Güvenemiyorum Adnan Sezgin'e yani, olmuyo, güvenemiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

adnan sezginle ne alakası var taktınız bi adnan sezgindir gidiyor. haldun o adamları aldı da nooldu hiçbişi olmadı. zamanında bilal kutlualp fenere aldı da nooldu ikisinin de sonu aynı oldu işte. cana mükemmel transfer, pinoysa ilk 2 ay belli olur. zaten pinoyu ucuza aldık baya, azıcık bile oynasa karla satarız.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Carrusca'nın da yarınları var diyorlardı, İnamoto da iyi orta sahaydı.. Güvenemiyorum Adnan Sezgin'e yani, olmuyo, güvenemiyorum...

Carrusca'nın yarınları olduğunu Adnan değil Maradona diyordu ama. Arjantin'in geleceği 3 oyuncuya ait, Messi, Gago ve Carrusca diye demeci var adamın :p

Inamoto da gençliğinde iyi ortasahaymış valla, videolarını gördüm de efsane golleri müdahaleleri falan var. Ama bize geldiğinde bayağı bir çökmüştü :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

adnan sezginle ne alakası var taktınız bi adnan sezgindir gidiyor. haldun o adamları aldı da nooldu hiçbişi olmadı. zamanında bilal kutlualp fenere aldı da nooldu ikisinin de sonu aynı oldu işte. cana mükemmel transfer, pinoysa ilk 2 ay belli olur. zaten pinoyu ucuza aldık baya, azıcık bile oynasa karla satarız.

Cana iyi zaten de diğeri soru işareti. Adnan'ın aldığı ve işimize yarayan bi yabancı söylesene?

Bence Keita çok işe yaradı, e Baros var, Kewell ve Neill de müthiş işe yaradılar. Elano kullanılamadı, kalitesi tartışılmaz Rijkaard'ın hatası ve kadro yetersizliği kurban etti Elano'yu. E daha ne yani? Adnan Sezgin inamoto falan getirsin işte :P

İnşallah yanıltır bizi de yani adnanın önceden yaptıkları ortada, haldunun önceden yaptıkları ortada. Şampiyon olamadıysak da Haldun kötü transferci değil, solda orhan ak sağda cihan varken batistalı, vedatlı, berkantlı kadroyla şampiyon olmuştuk, bu kadro o kadroyu sahaya gömer. Ama işte şampiyon olmak için kalite yetmiyor, hırs lazım bi de yönetimin ve teknik kadronun daha az hata yapması lazım. Haldun müthiş transferciydi işte, yazık oldu. Hiç bok atmayın adama
Sosyal ağlarda paylaş

zenci zenci diyoduk işte adam beyaz zenci aldı daha ne :D
2 tane ardı ardına 90 dakika oynar cana, üstüne bir de halısahaya çağırsan hayır demez.
sunderland transfer ettiği gibi takım kaptanı yaptı adamı ki marsiya'da da takım kaptanıydı.
diğer eleman tam bir muamma ama. neyse, hayırlı olsun artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceto'nun favori adamlarındandı derken yanılmamışım, hakkında yazdıkları:

aceto said:

Benzema, Keita ve Juninho'nun gittiği O.Lyon, Lisandro Lopez dışında transfer yapmadı. Son şampiyon Bordeaux, Diawara'yı Marsilya'ya verdi. Obertan'ı Man. United'a sattılar. En önemli transferleri Toulouse'dan gelen kaleci Carrasso. Peki Marsilya ne yapıyor? Kaptanını satıyor. Lucho Gonzales için 18 milyon, Diawara için 6.5 milyon euro ödediler. Cisse'nin Pana'ya satışından 8 milyon, Ziani'den 7 milyon euro kazandılar. Gelenler arasında maliyeti olmayan Beşiktaşlı Cisse de var. Aynı pozisyonda oynayan ve bu kulüpte en beğendiğim adam olan Lorik Cana firar ediyor. Adam takımın delikanlısı, kaptanı, ruhu işte... Rennes'den M'bia imzayı attığında; Lorik Cana da kirişi kıracak. Ziani gibi onun da Deschamps ile papaz olduğu kesin. Hamburg 7 milyon euro veriyor Arnavut kaptana. Fenerbahçe, 40 gündür Poulsen'in peşinden koşacağına aynı rakama bu adamı ikna etmeye çalışsaydı mesela...

2. yazısı:

aceto said:

Önce bir soruya cevap vereyim: "Feldkamp Galatasaray alt yapısının başına mı geçiyor?". Cevap: Hayır.
Konumuz Loric Cana. Marsilya'nın kaptanı ayrılacağını açıklamıştı. 3 Büyüklere harika giderdi. Hamburg devredeydi, olmadı. Cana, Premier Lig'de oynamayı kafaya takmış galiba. Yoksa böyle bir futbolcunun Marsilya'dan sonra gidip Sunderland forması giymesinin mantıklı bir açıklaması var mıdır? Bonservis için yazılan rakam 6 milyon euro. Evet daha fazlası değil. Resmi imza henüz atılmadı. (edit: Transfer resmileşti)
Sosyal ağlarda paylaş

Cana fena değilin ötesinde bir adam. Bütün o hırs hırs diye ağlayan herkes susucak artık mecburen. Orta sahayı toparlar, bir kaç gömlek yükseltir. Ama şu an işin hücum tarafını iyi yapabilecek bir orta sahaya ihtiyacımız var. Bakalım o kim olacak. Elano giderse iki tane daha lazım olabilir hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

İyi iyi memleket futboluna kasap lazımdı daha.
Bizde bilica yeterli olmuyor, bir kasap da bizim almamız lazım.

kesin lazım, Lugano gidiciymiş çünkü yerini doldurmak şart :)

Valla görmeden kasap demeyin hemen durun bi bakalım (gerçi FM Scoutla baktım dirtiness 17 çıktı). Kasapsa da yapacak bişey yok kasap oynatıcaz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

çok cana yakın bir insan

valla ben tanımıyorum bu adamları

da yeterli transfer değil dahada lzm

hakan balta ve servet stoperi paylaşıcaklarsa bir tane sol bek şart bence.hakan balta tek kaldı ztn caner gidince

yine sakatlıklar olunca kanser olmayalım.baros reyise yedek şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...