Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Son senelerde gördüğüm en iyi açıklardan biriydi Keita , nasıl satılır 8m€ ya şaşırtıcı , o paraya o kalitede adam gelmez daha Türkiyeye , kendi kariyeri açısından da kötü olmuş gittiği takım.gs aslantepeden gelen 3 senelik loca ve kombine paralarını bitirdimi anlamadım eldeki iyi adamları satmaya başladı , şimdi alırlar 2 adam transfer yapıyoruz derler ama eldeki iyi adamları tutamadıkdan sonra gelecek adamlar pek bişi ifade etmiyor bence , yalnız keitanın gidişiyle kewell ile sözleşme yenilenecek diyor içimden bir ses.
Sosyal ağlarda paylaş

Keitayı sattıklarına göre Ardayada istenilen teklif gelirse oda satılır , Keita konusunda benim anlamadığım hadi gs sattıda Keita o takıma nasıl gider ya adamın kariyer umrunda değilmi anlamadım , şu haliyle Man.City tarzı avrupanın zengin kulüplerinde rahatlıkla oynardı keita.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

galatasaray'ın keita'yı satmasını anlıyorum da keita'nın al saad'a gitmesine anlam veremedim cidden.

muhtemelen uzun süreli (3 yada 4 yıl) yüksek wage li bir teklif aldı, gitmek istedi. galatasaray da bonservisi alınca sorun çıkarmadı. benim düşüncem bu yönde. keita o kadar genç değil sonuçta

bide şimdi tekrar baktım, al sadd onun 2002-2005 arası takımıymış, en uzun orda kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

sonuç olarak olmadı yani=) sene bittiğinde herkes atıp tutuyordu değiştirmek lazım diye takımı. buyrun değiştiriyorlar.
benim tek üzüldüğüm nokta geçen her sene istikrardan uzaklaşıyoruz. yıldız transferiyle piyasada kalan fenerbahçeye benzedik zamanındaki. fenerliler kızmasın şimdi de öyleydiniz yani bir ara. biz de o noktaya geldik şimdi.
bir yandan da tesisleşmeler klüp birleşmeleri derken takımın gelişme süreci bu. biraz daha sabretmeliyiz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ben de aynı fikirdeyim de işte yapacak birşey yok. burdan atıp tutmayla olmuyor. sonuçta oraya bi başkan seçmişiz yönetim seçmişiz elbet bir planları vardır. onlar bizden daha gergindir kimsenin şüphesi olmasın. gs başkanı olarak kalmalarının hem prestij hem de kendi özel işleri için büyük artısı var. e başkan kalmak için de başarı lazım. o yüzden merak etmeyin onlar bizden daha gergindir şu an
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...