Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Benim için madrid maçında bitti caner. Gezer artık pembe a5'ile cadde de. Aynı şekilde barış'ta (sivas maçıydı galiba) o kırmızıyı gördüğü anda bitmiştir. Bunun gençlikle alakası yok sorumsuzluk ve tutarsızlıkla alakası var ve caner'de böyle disiplinsiz bir adam. Umarım fb caner'i back olarak almamıştır. Adam açık oyuncusu back'te bir facia ve yine umarım ki düzelir davranışlarıda ve milli takımda katkıda bulunur.

Kaça aldı acaba fener. Gs'ın opsiyonu gibi 3.5 m euro'ya aldıysa kötü 1-2 milyona aldıysa iyi bir transfer
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:

Tamamda Caner eleştirilerini hiç anlamıyorum Geçen sene Hasan Şaş çıkıp Caner'in tuttuğu takım Fenerbahçe açıklaması yapana kadar herkes Caner'i çok beyeniyordu Arda ile kavga etti falan filan bi anda kötü oyuncu ilan edildi.. Caner kaliteli adam

Kim bu herkes merak ettim, ilk maçından son maçına kadar sevilmiyordu Caner. Hakan'ın yerine oynamaya başladı ilk 2-3 maç genç menç kotarır dendi de yaptığı hataların haddi hesabı yok. Yazdım işte arka sayfalardan birinde. Hiçkimse hasandan önce de sonra da sevmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah fener hakkaten caneri almıs lan

yuh diyorum ya.başarılar aykut kocaman

umarım daha geç kovulursun bizde şampiyono luruz o sırada

hyr gerizekalı basının fenerin gs ye 2. çelmesi diye haber yapmasıda ayrı bi öküzlük.sonrada basın fenere yükleniyor derler :)

bütün sene caneri yerden yere vuran basın.şimdi caneri mükemmel transfer olarak goruyor ahah.butun galatasaylıları kanser etti o adam
Sosyal ağlarda paylaş

valla korkuyordum caneri GS alıcak diye, neyse almış fenerde kurtulmuşuz. yeteneği ve potansiyeli olan fakat ne karakteri ne beyni gelişmiş bir adam caner. sol açıkta yedekte yer dolurur fenerde ama ne stochu ne uğur boralın yerine oynayabilecek bir adam değil. sol bek için alındıysa fener için şahsen benim ve diğer TSL takım taraftarları için iyi bir haber. tek başına min 3 gol yedirir sol bek forma bulacağı 10-12 maçta, üstün kademe anlayışı, ofsaytı bozma ve gol olarak geri dönen süper tüm saha paralel paslarıyla.

kim kallström gelirse cidden sonunda tam isabet bir transfer yapmış olur yönetim ama zor gibi yüksek bonservis bedeliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Caner'in açıklaması :

Galatasaray Beni tekrar kadrosunda tutmak istedi fakat Galatasaray Yönetimine Fenerbahçe'li olduğumu ve Fenerbahçede oynamak istediğimi bildirdim onlarda benden vazgeçti. Bonservis konusunda CSKA yla görüşüp anlaşmışlardı.

Kaynak göstermeme gerek yok tüm spor portallarında mevcut ayrıca canlı açıklamayı izleyenlerde görecektir.

Galatasarayın bıraktığı futbolcu yorumu yapılmaz umarım artık =)
Sosyal ağlarda paylaş

FB sever öyle yetenek potansiyeli olup amatör hatalar yapan oyuncuları. Biri hala takımda Selçuk gibi. Hemde sırf potansiyel var diye yıllarca da tutar belki 35 yaşına geldiğinde olgunlaşır diye. Öbürüde yıllarca takımdaydı Deniz. Şimdi Caner. Anlaşılan Aziz Yıldırım hiç akıllanmayacak. Sportif anlamda o kadar hatadan sonra şimdi en kral başkan olması gerekiyordu ama hatalardan ders çıkarmıyor. Gerçi bu Aykut Kocamanında işi olabilir. Tebrikler. Hanry Eto Hazard isimleri geçerken Caner geldi. Kanser edecek bir oyuncu daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...