Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

trabzon maçında çok iyiydi tek hatasıda gol oldu.bence gayet iyi oyuncuydu iyi yedek olurdu.servetide satcaklar galiba.gene defansta çok sıkıntı çekicez galiba.defansa yabancı alcaklarını sanmam.
orta sahaya 2 yabancı alcaz demişlerdi.eğer elano yu gönderirlerse olabilir ama

baros,keita,2 orta saha,neill,elano(ki gönderilmez ise) sürekli ilk 11 oynadıklarını düşünürsek 6 yabancı oluyor zaten.yedek oturtman içinde orta saha almazlar heralde.
ama şöyle olabilir.alex song gibi yada marquez gibi hem defansta hemde orta sahada oynayabilcek oyuncu alabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla kulübü başkanı, İspanyol basınına açıklamasında, "22 milyon Euro için dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir kulüp başkanını kabul edeceğimi mi zannediyorlar? Kabul bile etmem. Bence böyle bir öneri bana, kulübe, futbolcuya saygısızlıktır. Futbolcuyu açık artırmaya çıkarmak istemiyorum, ama böyle bir öneri için bana telefon etseler, telefonu yanımda olan birisine veririm" diye konuştu.

Jesus Navas için böyle konuşmuş Del Nido, bu adam geçen sene de Tanrı'dan sonra en büyük kişi Sevilla başkanıdır demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de navasta homesick mi ne öyle bir psikolojik bozukluk yok mu, adam deplasmanlar dışında hayatı boyunca ispanyayı bırakın sevilla dışına çıkmamış mı ne öyle birşey.

Ayrıca navas ne zaman vitrin yaptı da biz kaçırdık, 2. maçta öyle aman aman da oynamadı, silva oynasa daha çok iş yapardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Sakatlanana kadar geçen sezon gayet iyidi Sabri, nesine bok atıyorsunuz geçen seneki oyununun anlamıyorum.

geçen sene trabzon maçını hatırlıyorum, trabzonsporun ceza sahasından topa vurup kendi cezasahasına yolladı topu daha ne olsun.

sırf koşmakla olsa ibrahim üzülmez senelerdir koşuyo realde falan oynardı herahlde ahjaha
Sosyal ağlarda paylaş

Bi maçta bi kere saçmaladı diye de adamla dalga geçilmez ki bu kadar.. Sabri çok geliştirdi kendini. Şu anda Afrika'da Arjantin'in sağ açık bozması sağ beki Gutierrez'den 10 kat daha iyi sağ bek. Eğer Arjantin şampiyon olamazsa muhtemelen o herif yüzünden olacak. Sabri bile daha iyi kademeye girer, daha az adam kaçırır.

Emre ve Uğur'a gelince, uyanın arkadaşlar federasyonun o şerefsizliği bitirdi Uğur'un hayatını. Bir daha asla eski Uğur gibi oynayamayacak. Boş hayallerle takımda tutmanın anlamı yok. Emre zaten müzmin sakat, geleceğin Gökhan Zan'ı. İkisinin de gitmesi doğal bence..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...