Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Evet 5 hafta en basit golleri kaçırıp, Mustafa Sarp'ın yada Sabri'nin atacağı şaka gibi golleri kaçırıp sonra 6. hafta kolpa bir takıma karşı şanslı bir hat-trick yaparak kendini takımda tutuyordu. Reis geldi azıcık oynadı yine hep attı hep attı. Nonda'nın kumaşı gayet iyi ama çok istikrarsız, artık abartı olmuştu son dönemlerde..
Sosyal ağlarda paylaş

balon gerçeğe dönüşuyor galiba...
fossa said:

2010 - 2011 | Semih Şentürk
FCN Blog 21 May 2010 19:58 - Orijinal öğeyi göster
Galatasarayımız sezon ortasında sözleşme sıkıntısı yaşayan milli oyuncu Semih Şentürk ile her konuda anlaşmaya vardı. Fenerbahçe ile bu sezon sözleşmesi sona eren ve uzatmaması nedeniyle bir süre gündemden düşmeyen, ezeli rakibimizde ciddi sıkıntılar yaşayan Semih ile daha evel üç (3) kez görüşülmüştü. Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel ile görüşen milli oyuncu ile her konuda anlaşmaya varıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Semih Şentürk'e oyuna sonradan girip attığı goller nedeniyle "nöbetçi golcü" lakabı takılmıştı. Milli oyuncunun takımı ile sözleşmesi bu sezon 30 Mayıs tarihinde sona eriyor.

Semih Şentürk'ün yakın zamanda imza atması kimseyi şaşırtmasın..

NOT: Mustafa Pektemek transferi bitti. DHA'nın yaptığı haberin doğru olup olmadığı şüpheli.. Bize göre bu transfer 2.5 milyon euro + devre arasında gönderdiğimiz iki oyuncunun bonservisleri karşılığında transfer tamamlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Batdal-Pektemek-Semih ne bu ya? Ne de olsa sakatlık olur diye takım forvet mi dolacak? asdasd çift forvete dönmezsek gg.

Semih gelmesin zaten, Baros'u mu kesecek? İlk onbirde çıkınca da oynayamıyor adamda bir şey var.. Anca hırs yaparsa kendini kanıtlamak için belki iş yapar ki çift forvet oynamamız lazım, Rijkaard yapmaz. Pektemek tam Baros tipi golcü, Baros yedeği de Pektemek, mecbur kalınırsa Batdal gayet yeterli olacaktır. Hiç gerek yok Semih'e
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

Semih giderse yeni bir forvet transferi farz olur. gerçi bu yaz geçirilecek hazırlık ve kamp süreci sonrası gelecek sezon gökhan ünal'dan sağlam bir patlama bekliyorum.

AHAHHA
abi kusura bakmada sesli guldum.hala patlamami bekliycez ya bizim klup anlamiyo futbolcudan bu kadar basit yani guiza geldi ha patladi ha patliycak derken icimizde patladi baroni geldi patladi patladi dedik adamin sadece uzaktan bi golu var elle tutulacak zaten aziz yildirimda bunu farketti heralde 350trilyonluk butceye ragmen bankalara borclanma yetkisi istedi.Ben patlama degilde buyuk transferler bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim kulüplerimizin transfer politikaları inanılmaz saçma özellikle Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın Galatasaray son 2 senedir çok güzel bir politika izliyor başarılı olamasada tebrik etmek lazım. Yurt dışındaki başarılı ekiplerin transfer politikalarına benzer şekilde işliyor işler Galatasaray'da.

Ancak Beşiktaş ve Fenerbahçe bir sidik yarışıdır almış başını gidiyor özellikle geçen sene gizli transfer yapıcaz diye kasılmalar saçma sapan adamlara saçma sapan paralar verilmesi v.s. Mehmet Topuz vakaasını söylemiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Bizim kulüplerimizin transfer politikaları inanılmaz saçma özellikle Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın Galatasaray son 2 senedir çok güzel bir politika izliyor başarılı olamasada tebrik etmek lazım. Yurt dışındaki başarılı ekiplerin transfer politikalarına benzer şekilde işliyor işler Galatasaray'da.

Ancak Beşiktaş ve Fenerbahçe bir sidik yarışıdır almış başını gidiyor özellikle geçen sene gizli transfer yapıcaz diye kasılmalar saçma sapan adamlara saçma sapan paralar verilmesi v.s. Mehmet Topuz vakaasını söylemiyorum bile.

Galatasarayin son sene ve birka anadolu klubu haric zaten butun transferler gizlilik icinde yapiliyor Turkiyede?Ayrica Mehmet Topuz iyi adam bence 12 milyon etmez belki ancak Fenerbahce o parayi sadece Mehmet Topuz oynasin diye vermedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...