Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Futbol aş ile sportif aş nin birleşmesinde yüklü bir para gittiği kesin ve geçen senelerde yapılan maliyetli transferlerinde acısı çıkıyor olabilir , adnan polatla adnan sezginin transfer yapamadığı düşüncesine asla katılmıyorum , adamlar yıllardır bu işlerin içinde , beşiktaş gutiyi querasmayı alıyor fener niangı alıyor bilmem bursa insuayı alıyor , adnanlar transfer yapamıyor görüşüne katılmıyor illaki işin içinde bir maddi sıkıntı vardır.

Veya şunu derseniz bir derece katılırım , transferlerden bazı isimler komisyon alıyor onun için keita,topal gidiyor elano gönderilmek isteniyor , pinolar canalar geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sen hala aynı mantıkla hareket ediyorsun yalnız ortada bir şirket var kasasında para var ve bütün giderler o paradan yapılıyor diye düşünüyorsun..

galatasarayın bu seneki gelirleri futbolcu satışı mıdır sadece?

-sponsor ücretleri
-kombine satışı (aslantepe vip tribün satışı (4 senelik) yapıldı.
-oyuncu satışı
-yayın geliri (minimum 40 milyon TL gibi bir rakam)
-lig geliri
-..

gidiyor bu şekilde böyle tek tek hepsi aynı havuza akıtılmıyor işte..

kamuoyunu aydınlatma platformunda bile paranın nereden nereye aktarıldığı yazıyor.

şirketlerin birleşmesi konusunda denizbankla anlaşıldı 35m dolar borç alındı 7 senelik takside verildi. 4 senesi vip satışları komisyonu(denizbank satıyor vipleri ve belirli bir komisyonla sattı) şeklinde ödeniyor diğer 3 sene nakit olarak ödenecek..

kısacası gelirlerden hiçbirinin şirketlerin birleşmesi için kullanılmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

unK said:
hangi üst düzey yönetici (aynı düzeyde eğitim almış vs bir insan), lise mezunu ve gerçekten başarısız bir adamın altında çalışmak ister?

günahım kadar sevmem sezgini ama adam ankara siyasi bilgiler fakültesi mezunu.

mezunu olduğuna emin misin ben terk diye biliyorum çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:

haldun üstünel'in de niye istifa ettiğini söyliyim,

h.üstünel GS futbol şube sorumlusu idi, aynı zamanda üst düzey yönetici olan bir adamdır. son derece başarılı, eğitimli, kariyerli ve bize de gösterdiği yüzü son derece samimi bir adamdır.

GS şirket birleşimi konusu olduğu için yeni bir yapılanma gerekiyordu.. mükemmel başkan polat kankası adnan sezgini bu yeni oluşumun başına "genel müdür" yaptı.. bundan önceki durumu haldun üstünel'in altında çalışan ve yerel transfer işlerine bakan bir yönetici olan adnan sezginin efsane bir kararla h.üstünelin üstüne monte edilmesi..

hangi üst düzey yönetici (aynı düzeyde eğitim almış vs bir insan), lise mezunu ve gerçekten başarısız bir adamın altında çalışmak ister? ismini kötülemek ister mi? sahip olduğu ünvanı kaybetmek ister mi? tabi ki istemez, buna zorla istifa ettirmek denir..

yok para bitti aşk bitti falan.. nerelerde okuyosunuz nerelerden öğreniyorsunuz bunları çok merak ediyorum

Eğer bu dediğin doğru çıksın hem tebrik ederim seni hemde özür dilerim , geçen sene Adnan Sezginle Haldun Üstünel edi ile büdü gibiydi her mekanda her maçta yan yana sırt sırta , bu adamların sadece gs dan dolayı bu kdr samimi olduklarını zannetmiyorum aynı zamanda ayrı bir dostluklarıda kesinlikle vardır.
Yok Sezgin , Üstünelin üstüne geldi haldun işi bıraktı , haldunu sevmesemde başarılı ve dediğin gibi gayet samimi bir adamdı bu kadar kompleksli olabileceğini hiç tahmin etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şampiyon Bursaspor'un Sivasspor ile yaptığı maçta, oyuna 63'üncü dakikada giren Sercan Yıldırım, Twitter'daki hesabında ilginç açıklamalar yaptı.
Sivasspor maçında iki yüzde yüz pozisyonu değerlendiremeyen Sercan, Konyaspor ve Sivasspor karşılaşmalarında sahaya yedek çıkmasının kendisini olumsuz etkilediğini belirtti. Yedek kulübesinden oyuna girmeye alışık olmadığını belirten Sercan, “O golleri kaçırmam normal. Çünkü konsantre eksikliği oluyor, özgüvenim azalıyor. Bu da beni çok etkiliyor” ifadelerini kullandı.
Kendisiyle ilgili özeliştiri de yapan Sercan, “Ya ben iki haftadır kötü oynuyorum, ya da bir problem var. Anlamış değilim. Artık sabrım taştı” ifadeleriyle, teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'a göndermede bulundu.
Sosyal ağlarda paylaş

Meireles baya iyi transfer, ama adamın Mascherano ve geçen sene Xabi Alonso'dan kalan boşlukları doldurması gerekecek, işi zor.
Kaliteli oyuncu ama, lige uyum sağladı mı gerisi gelir.

Yine de Torres ve Gerrard sezon boyunca hayvanca bi form tutturamadığı sürece Liverpool geçen sezonun pek ötesini göremez bence. Joe Cole falan iyi güzel severim de nereye kadar götürür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...