Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm 3-4 bişey.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

masayi stargate atlantise dondurdum, buyuk masalardan kucuklere gectik telefonu koyucak yer kalmadi ahah arkada garibim. istettigim 3lu monitor tutacagi da gelirse simetrik olucaklar sinirime dokunuyor su an

http://img805.imageshack.us/img805/9107/ofis.jpg

bu çok monitör olayını nası yapıyoruz? Hepsini ekran kartına filan mı bağlıyosun veya başka bi çoğaltıcı aleti filan mı var ?

bide en sağdaki nasıl muallakta duruyor? Ayağı filan yok onun ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ekran karti 2 monitor destekliyor, 3. monitor icin ikinci ekran kartina ihtiyac var, kutuyu ac bak yer var mi siparis ver zart zurt ugrasmak istemedim zaten ayni bilgisayarda 3 monitore ihtiyac yok diye dusundum, ikinci bilgisayara bagli 3. monitor.
o sol altta gordugun kutu switch, oradaki tuslara basarak tek bir klavye ve mouse u farkli bilgisayarlarda etkilestirebiliyorum.

2 monitor havada ozel standinda duruyor, onun kollari havadan tutuyor monitorleri, onun masayla birlestigi yeri ortadaki monitorun sag altinda gorebilirsin mesela. bunun 3 lusundn siparis verdim iste onun bugun yerlesmesi lazim.

su 2. ekran karti olayi sanki daha rahat olcakti da, uzun is cok, bu da goruyor isimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

masayi stargate atlantise dondurdum, buyuk masalardan kucuklere gectik telefonu koyucak yer kalmadi ahah arkada garibim. istettigim 3lu monitor tutacagi da gelirse simetrik olucaklar sinirime dokunuyor su an

http://img805.imageshack.us/img805/9107/ofis.jpg

Sağdakinin ayağının olmaması gerçekten cok sinirime dokundu benimde. Görmek istemiyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

O sisteme Microsoft'un 7500 senelik optical mouse'unu kullanıyor olduğunu an itibariyle fark ettim ama sana hazırladığım lafları buraya koymaya forum kuralları izin vermiyor İlke.

ha o mouse bende de vardır ve katır gibi alettir, halen canavar gibi çalışıyor orası ayrı.
Ben bile olanca fakirliğimle MX 518 aldım lan, el insaf =)

En azından bir Diamondback lan, allahınıseversin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...