Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde sevgiliyle akşam yemeği sorunsalı

Sonütücü

Öne çıkan mesajlar

la cigale,

alcancak'ta fransız kültürün yan tarafında tam olarak istediğin yer.

onun dışında söylenmiş venedik pizza olabilir.

paprica olur yine o taraflarda.

hafta içi ise mia var garanti bankasının biraz ilersinde onun bahçesi çok güzel. Haftasonu gitme çok kalabalık oluyor.

başka başka, yemekten sonrası için swsiss otel sky bar'a götürebilirsin birer birşey içmek için, çok keyifli oluyor.

Bir de Kordon'un sonunda cumhuriyet meydanının yanında Fish&Steak var içeride oturursanız güzel olur.

Başka gelmedi aklıma ya...

Ama ben olsam çeşme'ye götürürdüm, dalyanköy'de rakı balık yapardım. En güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

İzmir'li bile değilim ama Alsancak'ta Ali's ti sanırım güzel bi yer.

Alin's biraz piyasa kalıyor, başbaşa olamazlar orda, zaten zilyon kere gitmişlerdir daha önce.

swiss tike den memnun kaldım ben, bir de çok çok matah bi yer değil ama yine swiss'in arka girişinin karşısında akdeniz mutfağı falan filan bi yer var, balık fena değil, ortam da iyidir. sonuç olarak çok kasmamak lazım bence, gittiğiniz yeri siz romantikleştirin :))
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim paraya kıyabiliyorsan, konak pier'de rıhtım cafe&bar var oraya götürebilirsin hem canlı müzik hemde cok nezih bir rest. oluyor aksamları..

bi yandanda kişi başı 70 liraya (hafta içi 60) fasılımsı tarzıyla endülüs'ede götürebilirsin...

bir yandanda asansor yorumlarını gördüm asansör artık eskisi kadar pahallı değil ben mantarlı soslu tavuk sote yedim 3 gün önce yanında da 1 kadeh kavaklıdere şarap toplamda 18 kagıt para verdim..

bunları öneririm...
Sosyal ağlarda paylaş

=) said:

Sonütücü said:

=) said:

Asansör 120 liraya falan kurtarırsın ha dersenki güzel şarap o zaman biraz daha artar tabi yalnız bir uyarı yaparım rezervasyonsuz almıyorlar haberin olsun

edik:texmex de iyidir ama asansör süperdir

texmex otoban kenarı olmasından ötürü pek uygun kaçmıyor ya aslında bişey farkettim izmirin biraz dışına açılmak daha mantıklı şöyle tire falan bile olabilir mesela

tamam o zaman açılcaksan narlıdereyi geçince güzelbahçedeki balık halinide geç ondan sonra adres diye bir kafe var ama yemekleri muhteşem şehirden uzak kimse olmaz şömine başı hafiften içerde sigarada içiliyor.Suflesi muhteşem et yemekleri muhteşem en fazla 100 liraya kurtarırsın.Denize 0 olmasıda cabası :)

aklıma biryer daha geldi manisa yolu dışında orman restaurant var bp nin yanında zaten herkes bilir şehir dışıdır sessizdir manzarası yoktur ama sıcaktır mumlar vs güzel yer orasıda pek pahalı değil

adreste deniz kenarında rakı-balık yapmak varken kuzu çevirme yemeyi çok da tavsiye etmiyorum üstelik en son soğuk getirmişlerdi yemekleri.. oraya kadar gitmişken urla iskeleye dönüş yapıp limandaki sahil restorana fln gidebilirsiniz..
ya da urlaya gelmeden güzelbahçe çıkışından bir de denizkızı isimli bir restoran var orası urla iskeleye nazaran daha nezih bir mekan..

texmex'in hem yemekleri hem de manzarası güzel başarılı bir seçim olur..

bostanlı'da hong kong isimli bir çin restoranı var boğaziçi ocakbaşı rest. yanı tavsiye edebilirim... alsancaktaki çin restoranını tavsiye etmiyorum el değiştirdiğinden beri özelliğini yitirdi tarikatçı sahibi var türbanlı karılar geçiyor yanından çin rest mi arap gecesi mi anlamıyorsun ne alakaysa çin restoranı satın almış adam :)

manisa yolu üzerinde orman rest. dışında bir de örenay diye bir rest var çiçekliköy yol ayrımını geçtikten 200 m sonra oranın da manzarası çok güzel inanılmaz güzel manisa kebabı da yapıyor yine tavsiye edebileceğim yerler arasında..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...