Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde sevgiliyle akşam yemeği sorunsalı

Sonütücü

Öne çıkan mesajlar

:D başlık baya bir garip oldu farkındayım ama daha açıklayıcı bi cümle kuramadım maalesef. Öncelikle bayan arkadaşımızın doğum günü dolayısıyla romantik böyle mum ışığında bir yemek düşünüyorum, izmirde o kadar yere girdim çıktım heryeri karış karış bilirim sanıyordum ama aklıma o konsepte bi akşam yemeği yenilecek bir yer gelmedi, en sonunda sizden yardım almak istedim. Bu arada evde falan demeyin çünkü evden gına geldi artık değişik bi sürpriz falan yapmak istiyorum. Çok farklı fikirlerede ihtiyacım var yani sırf yemek için yer olmak zorunda değil lütfen fikirlerinizi esirgemeyin efenim

P.S Allah aşkına trollemeyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

=) said:

Asansör 120 liraya falan kurtarırsın ha dersenki güzel şarap o zaman biraz daha artar tabi yalnız bir uyarı yaparım rezervasyonsuz almıyorlar haberin olsun

edik:texmex de iyidir ama asansör süperdir

texmex otoban kenarı olmasından ötürü pek uygun kaçmıyor ya aslında bişey farkettim izmirin biraz dışına açılmak daha mantıklı şöyle tire falan bile olabilir mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Sonütücü said:

=) said:

Asansör 120 liraya falan kurtarırsın ha dersenki güzel şarap o zaman biraz daha artar tabi yalnız bir uyarı yaparım rezervasyonsuz almıyorlar haberin olsun

edik:texmex de iyidir ama asansör süperdir

texmex otoban kenarı olmasından ötürü pek uygun kaçmıyor ya aslında bişey farkettim izmirin biraz dışına açılmak daha mantıklı şöyle tire falan bile olabilir mesela

tamam o zaman açılcaksan narlıdereyi geçince güzelbahçedeki balık halinide geç ondan sonra adres diye bir kafe var ama yemekleri muhteşem şehirden uzak kimse olmaz şömine başı hafiften içerde sigarada içiliyor.Suflesi muhteşem et yemekleri muhteşem en fazla 100 liraya kurtarırsın.Denize 0 olmasıda cabası :)

aklıma biryer daha geldi manisa yolu dışında orman restaurant var bp nin yanında zaten herkes bilir şehir dışıdır sessizdir manzarası yoktur ama sıcaktır mumlar vs güzel yer orasıda pek pahalı değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...