Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandisk Sansa Clip+

Loxias

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

CX400 altı alma derim ben.

Şuna bak: http://forum.paticik.com/read.php?6,5013666,page=4#msg-5641681

http://www.meelec.com/MEElectronics_M9_Hi_Fi_Sound_Isolating_Earphone_p/earphone-m9-bk-mee.htm

40 liralık kulaklık bu ama siz en pahalıya yönlendirmiştinz hep o başlıkta beni :(

senkonun dediği iyi gibi braz. değilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl başlasam bilemiyorum ki.

Şu anda bok gibi bir bağlantı eşliğinde -vınn sağolsun- içimdekiler dökmeye çalışacağım.

Tatilimin bittiği bugün salak bir eğitim neticesinde İzmir'e gitmek zorunda kaldım Akçay'dan. Her neyse sabah zar zor dandik sebat turizmden bilet buldum, atladım saat 5ye yola. Neyse vardık bayık izmir'e güzel kızlar bir türlü göremedik.

Bir şekilde öğleni buldum ve dönüş yolculuğu başladı. Bu sefer de mükemmel seyahatleriyle ünlü truva tur,zmde buldum kendimi bir an evvel eve dönebilmek için.

Yanıma sanırım türkiyedeki en gerizekalı adam oturdu. Çıplak ayak geziyor, vücudunun yarısı dövmeli, tahminimce bol bol ot hap birşeyler almış kafası bir milyon. Neyse başlarda iyiydik fakat 15dkdan itibaren herifoğlu mütemadiyen kafayı omzuma düşürmeye başladı. Çaktırmadan itiyorum 5sn sonra yine geliyor, öksürüyorum kalkıyor filan. Angut kafalı bir süre sonra işi iyice abarttı yemin ediyorum öldü zannettim bir ara yaklaşık 30sn boyunca sert bir şekilde sarstım anca kendine gelip dikleşti. Varmama 35-49dk kalmıştı ki artık iyice abarttı hayvanoğlu hayvna ve kucağıma yatmaya çalıştı, nasıl sinirlendiysembir ittim denyoyu koridor boyunca uçup yan taraftaki teyzenin kucağına düştü bu sefer, nihayetinde muavine de nasıl bağırdıysam adamı sert çıkıştı birader yeter diye aha düzeldi dedimn olay.

Neyse kısa kesiyorum kendi otogarıma geldim inmek istiyorum artık. Herif yine uyanmıyorum tokat filan atıyorum artık adam bön bön yüzüme baktı kalk ulan hayvan inecem diyorum sdagafsdgdfagdfag sesleri çıkarıyor itoğlu it. Kendimi zar zor koridora attım öndeki koltuğa sürte sürte geçtim herifle minimum temas için, aşağı inince inanın yeri öpmeyi düşündüm, o derece tiksindim otobüsten.

Buraya kadar olan kısım hikayeydi GERGE bundan sonrasını sana yöneltiyorum.

Apar topar çıkarken otobüsten sansa clip+ de düştü muhtemelen bunca sinire bir de onun kaybını ekleyince iyice deliye döndüm.

Lafın kısası gittigidiyorda yok artık ürün, sahibinden.com da pek güvenilir gelmedi, ebayde de baktığım 1-2 kişi türkiyeye göndermiyor. Sana rica etsem yalvarsam bana 4gb veya 8gb hiç farketmez 30-40 lira fazla o da önemli değil şu aleti tekrar alabileceğim bir site söyler misin ya da direk link verirsen yalvarırım ruhuna o dere3ce.

Bu yazıyı boktan bir internet kafenin boktan sigara artığı kola yağışkanı karışmış klavyesinden yazıyorum. Sanırım paticik tarihindeki en rezalet yazım olabilir ama feci kafam bozuk kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ebay'dan bu linkle bulabirsin: http://electronics.shop.ebay.co.uk/MP3-Players-/73839/i.html?LH_PrefLoc=2&LH_TopRatedSellers=1&LH_ItemCondition=1000&LH_BIN=1&_nkw=Sansa%20Clip%2B&_catref=1&_dmpt=UK_AudioTVElectronics_PortableAudio_MP3Players&_ds=1&_fcid=204&_localstpos=&_stpos=&gbr=1

MyMemory yolluyordu, Türkiye'ye yollamayı bırakmışlar, Amazon ile Play'de bize yollamıyor artık. Ya Sahibinden'e güveneceksin (GET varsa sorun yok, güven) ya da Ebay. Pek bilinmeyen bir retail de bulabilirsin ama Ebay daha iyi olur bence. Ama orada da Worldwide bile şeçsen bazen Türkiye dahil olmuyor.

Sahibinden'de bu var mesela: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-sandisk-4gb-sansa-clip-plus-mp3-player-black-54239761/detay/? (Tek ilan oradaki GET'li)
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ vermiş linki oradan alın fiyat gayet iyi kargo hariç olmasına rağmen. Kulaklık varsa uygun onu da alın, tr'de gg, sahibinden gibi yerlerden sennheiser alırken 2 kere değil 10 kere düşünün. Çakma kulaklıklar çok, kutusuna kağıdına kadar birebir yapmışlar. Feedbacklere aldanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
senko said:

abi elime geldi su an. alet cok sik hakikaten, malzeme kalitesi de guzel.

yalniz cok az ses veriyor bu, full seste ama yine de cok cok az sesi. kendi kulakliklarinda mi sorun var acaba

İlk sayfadaki ikinci mesaj, hatta ben atmıştım.

Bir de bu alıntı yapılınca ö.m. gelmesi iyi olmuş. Bunu sana ö.m. ile söylerdim normalde, şimdi böyle hallediyoruz. Gerçi kasılacak madalya da kalmadı ya...
Sosyal ağlarda paylaş

gerge sagol hallettim, usa yapinca oldu fabrika ayarlarina cektikten sonra.

bu arada sesi hakketen cok cok iyi, bir de cx-300 ile cx-300II arasinda da bayagi fark var. tum gun cx400 aradiydim bulamayinca mecbur cx-300II aldim su siralar dinleyebileyim diye. eskiden cx-300 kullanmistim 2.versiyonu fark ettiriyor hemen.

bide burn yapinca daha da tatli olur bu :)

sansa herkese tavsiyemdir arkadaslar, gidin alin 25 dolar bisi ebayde, catir catir flac calabilmesi de cabasi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...