Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ps3 gg

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

benim kredi kartım kilit. uzunca bir sürede açılmayacak. cezalıyım 2 sarı kartla atıldım bankadan resmen.

fakat bakın hocam anlamadıysanız beklemek istemiyosanız falan yurtdışından oyun gelmesini o kadar heyecanlı adamlar olsanız bile başkaları getirip üzerine 5 milyon gibi aptal bir kar payı koyup satıyor. bari onlardan alın oyunları.

ciddi ciddi bu tip saçma sapan yerlerden 3 katına alıyosunuz oyunu. adam alan var diyip getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

shopto 3d secure kullaniyor valla

kac senedir netten alisveris yapiyorum hic boyumdan buyuk borca girmedim veya hic karti kaptirmadim

aliyorum oyunu, 3 gun sonra elimde oluyor, hepsiburadadan alip 2 hafta bekledigimi bilirim, mavishop tan aldim ayni sehir olmasina ragmen 2 gunde geldi

bide shoptodan preorder basinca release tarihindende once eline gelir gelmez yolluyor oyunu, release tarihinden en cok 1 gun sonra elimde oluyorki turkiyede cogu oyun uluslararasi release den 1 hafta sonra fila nraflara dusuyor

iyi shopto
memnunum

dagitimcisi EA olan PC oyunlari turkiyede daha ucuz ama, geri kalan hersey icin shopto(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...