Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boş akbille geçme sanatı

gecko

Öne çıkan mesajlar

Abi akbil falan dolmuyor orda. Ya da bahsettikleri olay degil iste. Baska bi nane var bana gore. Ne yazdigina dikkat etmedim aslini istersen ama her seferinde gecemezsen, bir an akbil kameradan kaybolup geliyor ve o andan itibaren gecisi sagliyorlar ne hikmetse.

Yalan direkt.

Kameranin cekim sinirlari icerisinden hic cikmayan versiyonunu yaparlarsa gidip deneyecegim ama direkt yalan yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bizim millet kadar geri kafalısını görmedim adam resmen diğer para verenleri öküz yerine koyup "siz salak salak akbile para yatırın ben haysiyetsizliğimle buradan geçiyorum diyor" insanlarda buna helal falan yazıyor harbiden lollük bi durum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Abi akbil falan dolmuyor orda. Ya da bahsettikleri olay degil iste. Baska bi nane var bana gore. Ne yazdigina dikkat etmedim aslini istersen ama her seferinde gecemezsen, bir an akbil kameradan kaybolup geliyor ve o andan itibaren gecisi sagliyorlar ne hikmetse.

Yalan direkt.

Kameranin cekim sinirlari icerisinden hic cikmayan versiyonunu yaparlarsa gidip deneyecegim ama direkt yalan yani =)

aslında haklısın
zamanında elektronik manyağı/uzmanı abimle merak edip akbil işini araştırmıştık
bir keresinde akbili kot pantolon cebinde unuttuk, çamaşır makinesinde bayağı bi yıkandı, dedik öldü herhalde alet. çok sonraları bir deneyelim dedik bastık ve sorunsuz çalıştı.

akbiller bayağı sağlam yapılıyor anlayacağınız. içinde ise sim kartlara benzer 32k 64k kadar veri alabilen(bu kısmı tam hatırlamıyorum) elektronik bir zımbırtı var, sanırım biletle ilgili bilgi ona yükleniyor.

videonun sahte olma ihtimali var bence de de, altından üstünden geçmek varken niye bunu yapayım :D( evet çok yaptığım oldu bir keresinde polis yakaladı tekrardan basmak zorunda kaldım hahA)
Sosyal ağlarda paylaş

MuDo said:

Ben bizim millet kadar geri kafalısını görmedim adam resmen diğer para verenleri öküz yerine koyup "siz salak salak akbile para yatırın ben haysiyetsizliğimle buradan geçiyorum diyor" insanlarda buna helal falan yazıyor harbiden lollük bi durum.

Sosyal ağlarda paylaş

bilemedim
ama konuşmalar çok fake gibi başından beri böyle anneye anlatır gibi anlatmaz ki insan arkadaşın zaten çekio bakıo görüo naptığını "abi bak bunu buna sürüyorsun" falan şeklinde, yani bi de akbil kameradan da çıkıp duruyor tabi

onu geçtim fakese niye böyle bişey yapma ihtiyacı duyarsın o da bir muamma.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

zamanında elektronik manyağı/uzmanı abimle merak edip akbil işini araştırmıştık
bir keresinde akbili kot pantolon cebinde unuttuk, çamaşır makinesinde bayağı bi yıkandı, dedik öldü herhalde alet. çok sonraları bir deneyelim dedik bastık ve sorunsuz çalıştı.

"Elektronik manyağı" tanımınız nedir kendinizce, sabah akşam bilgisayar oynamak falan mı? Bir aletin su geçirmez olması ile böyle bir manyetik işlemden etkilenmeyecek olması arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz, onu merak ettim de.

Denemedim, denemem, kesin inanıyor da değilim, fakat hiçbir fikrim olmadan kestirip atacak kadar aşırı saçma/imkansız falan gelmedi açıkçası bana. Deneyen olursa söylesin :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...