Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rpgler ile ilgili merak ettiğim birşey.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Saldırma modlara, sonra aşırı yavaş çalışıyor. Fareyi hareket ettiremeyecek kadar yavaş.

Benim mod şeçimim bunlar mage ana karakter + Viconia için. (Çok seviyorum Viconia'yı, onsuz yapamam :) )

Hatta dur, liste vermek yerine tüm modları kullandığım senin için bir yere upload edeyim. Ya da hemen durmak yerine listeyi de vereyim. Bu mesajı yazma 15 dakika sonra falan devam ederim.

Unfinished Business
NPC Flirt Packs (Sadece Viconia)
Assassinations
Dungeon Crawl
Dungeon-Be-Gone
Widescreen

Upload burada. İçinde solo oyunlarda kullanmadığım Quest pack, fix pack ve banter pack de var.

Ascention, redemption falan kullanmıyorum ben, öteki modlarla sorun çıkartıyorlar bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

npc modunu kastediyordum. öyle fazla ve popüler usermade npc ler varki başka kullanıcılar tarafından banter packleri falan çıkıyor o derece

madem fluff için oynıycan partili martili farklı karakterlerle oyna

böyle anime kızı gibi bi paladin vardı jailbait sabah kalkıp sana kampta kahvaltı hazırlamaya çalışıp batırıyordu falan şahane ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

npc modunu kastediyordum. öyle fazla ve popüler usermade npc ler varki başka kullanıcılar tarafından banter packleri falan çıkıyor o derece

madem fluff için oynıycan partili martili farklı karakterlerle oyna

böyle anime kızı gibi bi paladin vardı jailbait sabah kalkıp sana kampta kahvaltı hazırlamaya çalışıp batırıyordu falan şahane ahah

link var mı moda
Sosyal ağlarda paylaş

prologda irenikus görünce bilgisayarın fişini çekmiştim bi kere YETER LAN diye. bg2 devri bitsin adam gibi birşey gelsin böle ya. aynı oyunu oynayıp durduk senelerce.

bioware oyun yapmasın bikere. yapsın rpg diye çıkarmasın. sinir oldum dragon age'e. noble rogue mu olur lan? belli hikayeyi oynican. dümdüz oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...