Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anket:Bu sene kim ipi Göğüsler ?

Mike-Matriachi

Öne çıkan mesajlar

Yepyeni federasyon var fb kazanamaz bu sene
Bjk dende açıkcası çok umutlu değilim.Uyum sorunu olabilir.

Gs diyorum.
Levent Bıçakçı eski gs yönetim kurulu üyesi ve bu sene 100. yılı federasyondan biraz rüzgar gelicek gs nin arkasına
bi yandanda 100. yıl olduğu için hırs var.Tabi FB ve Bjk avrupada çok fazla maç yapıcak gs ise rahat olucak.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike-Matriachi, 30 Temmuz 2004 21:25 tarihinde demiş ki:
Gs mi puha güldürdün şimdi beni

tabi o zamana kadar statları yıkılmaz ve iflas etmezlerse...
Ama benim görüşüm şudurki

Gs bu sezonu bitiriemez bitirse bile ne elinde stadı olur nede klup binası
sanırım gs seneye çayırda çimende maç yapacak[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

fener bence bu sene yine üstüste şoklar yaşayabilir, tırsıyom valla geçen tuncayı izledi televizyonda şampiyonlar ligi finali neden olmasın falan diyo fena şımarmış bizimkiler, yani dötleri kalkmış, nereye final oynuyon malmısın bi düşün öyle konuş hatta ne demiş büyüklerimiz, 1000 düşün 1 konuş dimi.[signature][hline]Never underestimate the power of human stupidity
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamda hedefini ufak belirlersen başarıda ufak olur. Biz 2. tura çıkarız diye hedef koyarsak çeyrek finale çıkmayı kimse beklemez ve oyuncular salar kendilerini. Sen hiç Gs'nin Fb'nin "bu sene ligde 3. lük planlıyoruz, türkiye kupasındada yarı finale çıksak yeter" dediğini duydun mu? Büyük oyna ki, kazancında büyük olsun.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilverSurfer, 30 Temmuz 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
fener bence bu sene yine üstüste şoklar yaşayabilir, tırsıyom valla geçen tuncayı izledi televizyonda şampiyonlar ligi finali neden olmasın falan diyo fena şımarmış bizimkiler, yani dötleri kalkmış, nereye final oynuyon malmısın bi düşün öyle konuş hatta ne demiş büyüklerimiz, 1000 düşün 1 konuş dimi.

biz dunya samp ta 3. olduk almanya 2. kore 4. + bu sene monaco-porto champ lıg fınalı oynadı + yunanıstan avrupa sampıyonu oldu ;
her takım belırlı kalıtede kı oyuncuları bır araya getırdıkten sonra yeterlı calısmayla coksey yapabılır eger bunu sanslada bırlestırebılırse neden olmasın ?
dunya futbolu artık bellı takımların basarılara ambargo koydugu halde degıl her sene baslarken tabıkı onlar favarıler ama kımın kazandıgı sene sonlarında bellı oluyor ...
kısaca neden olmasın fenerde bıseyler yapabılır bu fınalde olabılır klasık turk oyuncuları %50 yetenek/antreman/taktık
%50 gunluk olaylar/hocanın verdıgı gaz ve bu 2. %50 lik kısım herseyı yapabılmemızı saglar ,keza ustuste sok ta yasayabılırız yıne aynı %50 lik olaydan ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

daha konuşmak için çok erken. ilk bi 4-5 hafta geçsin kimin ne olduğu çıkmaya başlar ortaya..
şimdi söylenecek şey işte galatasarayın 100. yıl olduğu için hırsı olur olimpiyat stadı dezavantajı yok. federasyonu falan karıştırmiyim şimdi mesaja. ama öyle şeyler de olursa sürpriz olmaz açıkçası. hoş hani önde olanı her zaman federasyonun katkılarından dolayı öyledir rakiplerine kalsa. neyse şimdi o ayrı..
bi de fenerle beşiktaştan daha rahat olacak galatasaray avrupada maç trafiği yaşamayacak olması açısından. ama tabi ne yalan söyliyim rakiplere göre kadro olarak biraz daha zayıf gibiyiz. adam gibi bi oyun kurucu alınması lazım en azından. yoksa zor.
ama sezon daha başlamadan ortada bişey yokken ne söylesem yalan..[signature][hline]kender on the roof
Sosyal ağlarda paylaş

Hazırlık maçlarına pek güvenmemek lazım ama yinede Gs hiç parlak bir takım gibi gözükmüyor. Bjk'de Del Bosque'nin takımdan yolllamak istediği oyuncular yüzünden uyum sorunu olabilir. Fenerbahçede ise Daum krizi yüzünden çalkantılar var. Lig başlamadan önce bu sorunları en çabuk çözen takım lige iyi başlar ve öle götürür diye düşünüyorum. Fenerbahçede Daum'la konuşuldu anlaşıldı deniyor ama yinede yönetimle sorunları var.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray şampiyon olursa 100. yıl olduğ için olur yoksa bi numara yok
fenerbahçe şampiyon olursa alex tuncay van hoijdonk ve nobre sayesinde şampiyon olur gerisi yalan
beşiktaş şampiyon olursa del bosque sayesinde şampiyon olur

galatasaray şampiyon olamazsa takımınyetersizliği ve td nin tecrubesizliği
fenerbahçe şampiyon olamazsa daum'un ve aziz yıldırımın yüzünden şampiyon olamaz
beşiktaş şampiyon olamazsa 4-4-2 ya ayak uyduramamaktan ve gene golcü eksikliğinden şampiyon olamaz... carew var gerçi ama yanına biri daha gerek bi de kanat oyuncusu tabi juanfran mesela...

işte bu sene ligin kaderini belirleyecek olaylar bunlardır...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...