Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

hikaye kurgusu olarak bence en başarılı COD oyunu Black Ops,

yani oyunun başıyla sonu arasında birçok bağlantı var, daha önceki cod oyunlarının aksine "aklımıza süper bir bölüm geldi, hatta daha önce aklımıza gelen o süper bölümden sonra gelir. Araya da bir şeyler koyarız işte" tarzında senaryo yazılmamış.

Bütünlük vardı yani Black Ops'ta,

ha bir modern warfare 1 değil benim gözümde ona rağmen asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Konu olarak Black Ops daha iyi gibi geldi, gerçi MW2'nin konuyu yavaştan unutmaya başladım ama uygulama hikaye anlatımı ve uygulama MW2'de daha iyi.

MW1: Hikaye: iyi / Uygulama: iyi
MW2: Hikaye: kötü / Uygulama: iyi
BO: Hikaye: iyi / Uygulama: kötü
WAW'ı yarıda bıraktım o derece kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

ben release'den sonraki 2. haftadan beri sırf hardcore domination/s&d oynuyorum da köşeleri dönmeye başlamadan herkez 1-2 sallıyo bişiler flash/conc./buzz fire falan.

oyun hardcore biraz daha çekilir gibi geldi, tabi haritalar rezalet... nerde q1/q2/q3 haritaları, wolfenstein haritaları...

50-60ms pingi olan zaten lw pro/warlord pro/marathon pro alıp bıçakla koşturuyo önden bişiler sallayıp.. (hc'da bıçak açıp koşan tabi çok daha az)

LMG alıp duvar tarayan dolu HC'da da
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Oyun alınır, 89 saat oynanır prestige3 level 38 olunur. Mutludur oyuncu. Yatıp kalkar, bir pazar günü oyuna bir girer, connecting to database, fetching stats......Level 1!!

Wtf? Oyuncu hemen treyarch a saydıra saydıra activision'a mail atar. Theatre sayesinde hangi serverda hangi levelda en son oyununu oynadığını da kanıtlar (screenshotlar vs).

Activision kasım 28 den bugüne hala çözecek lol.

Adamlar yüzünden arada 250 saat mw2 oynamışım prestige 10 oldum be.

Bide wow fln açtım ne gereksiz...

Allahından bul Activision.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey mw2'de olmuştu bana, steam'den ulaşmıştım adamlara ve kurtarma yöntemini söylemişlerdi.

Tabii 3 gün geç cevap verdikleri için ve ben o arada beklemeyip, birkaç yöntem denediğim için veriler hasar almıştı, hiç geri gelmedi ...

Yeniden az daha kasıp, sonrasında sıkılıp bırakmıştım.

Activision işte, para kazandırmamak gerek aslında bu adamlara ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
video problemli, coktan fixlendi bu mesele, ayni spawn point den ust uste takimin yarisi olurse spawn dan itibaren x saniye icerisinde , takimi gorus acisi olmayan baska daha dusuk rank li bi spawn a yonlendiriyor.

ayrica spawn olduktan sonra ghost perkleriniz olsun veya olmasin, chopper ivir zivir icin cercevelenmiyorsunuz, ve auto aim o sure icerisinde calismiyor.

bu meseleler david vahn tarafindan forumlarda adreslendi ve sorunun cozulmesi icin replay ler v.b. istendi.

su anda oyuncunun ypamasi gereken tek sey oynayacagi takim arkadasini , ve oynamayacagi haritayi iyi secmek. o kadar basit.

ayrica commentary falan izlemedim ama video da stage diye dusunuyorum. kimse oturup 500/6 defa olmez mac bonusu alayim diye. embesil falan olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi buyur. yine levellayayım dedim. lvl 4 oldum galil li silencer lı claymore lu custom classlarım geldi millet hacker dio.

işin kötüsü level 24 oldum ama custom classlar editlenmio. bozulmadan önce level resetten önce ne idiyse o valla lol

adamlara mail attım "bir prestij açın bakalım düzelecek mi" die cevap vermişler.

beyefendilerin keyfine 50 leyip prestij 1 e geçicem bakim nolcak çok korkuyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

konu başını bilmeyip ne dio bu zibidi diyenler için,

28 kasımda prestij3 level 33 müydüm neydim dan diye sıfırlandı levelım :D

ve o günden beri yapsınlar diye bekliyorum hep "we will fix that soon" cevabı alıyorum sevdiğim activisiondan.

hatta adamlar beni öyle seviolar ki facebook daki activision support grubundan silindim yazı yazıp giydiremeyeyim diye :D

hayır içime nasıl bi oturduysa bu :|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...