Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty 7: Black Ops

progamer

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Valla bana da PS3'te FPS daha zor olur gibi geldi. Evde PS3 oynarken diyodum nası oynanır falan diye de, geçen kuzenimde Xbox360 oynadım, "aslında oynanabilir lan" diye düşündüm falan.

ya bende çok katı yaklaşıyordum. Halen en iyi kombinasyonun klavye-mouse olduğunu düşünsem de artık konsolda oynanabiliyormuş lan diyebiliyorum.

Yani neredeyse 99'dan beri aktif bir PC FPs oyuncusu olunca insan, konsol haliyle zevk vermiyor ama alışınca eğlenceli olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Kojiroh said:

Valla bana da PS3'te FPS daha zor olur gibi geldi. Evde PS3 oynarken diyodum nası oynanır falan diye de, geçen kuzenimde Xbox360 oynadım, "aslında oynanabilir lan" diye düşündüm falan.

ya bende çok katı yaklaşıyordum. Halen en iyi kombinasyonun klavye-mouse olduğunu düşünsem de artık konsolda oynanabiliyormuş lan diyebiliyorum.

Yani neredeyse 99'dan beri aktif bir PC FPs oyuncusu olunca insan, konsol haliyle zevk vermiyor ama alışınca eğlenceli olabiliyor.
controller'a bi alisinca cok rahat oluyor ya, ama PS3 controller'i cok sikko ozellikle FPSler icin (valla bunu fanboy olarak soylemiyorum), Xbox controlleri oneririm controllerla FPS oynuyorsaniz, trigger olayi guzel ozellikle baya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İlk beş gün satışları Black Ops'un başarısının devam edeceğini gösteriyor; zira Black Ops, ilk beş günde 650 milyon dolarlık satış rakamı ile sadece daha önce Modern Warfare 2'e ait olan 550 milyon dolarlık satış rakamını sollamakla kalmıyor, aynı zamanda eğlence endüstrisinde tüm zamanların en büyük ilk beş gün hasılatına imza atıyor.

vay be abi adamlar para basıyor lan...
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Black Ops Configuration Utility diye bir programcık var, cfg dosyasında ki çeşitli ayarları değiştirmenizi yarıyor, baya performans artışı sağlıyor çünkü menüde olmayan ayarlar var. 1.0.0.2 versiyonu mevcut.

http://www.megaupload.com/?d=2K854RRE

Üstad upload yaparmısın bizim için şu an ulaşılamıyor dosyaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...