Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.3 kasması

BaaL

Öne çıkan mesajlar

orta anadolu yöresi yerel dans adı gibi oldu ama böyle bişey başladı bende şimdi. pc de bi sorun yok. herşey aynı sadece 3.3.3 yaptım wow'u. oyuna böyle bi 10 saniyede bi 0.5 saniyelik takılma oluyor pıt pıt ata ata oynuyorum.

var mı başka kimsede böyle bişey ?
Sosyal ağlarda paylaş

böyle patchlerden sonra ekran kartınızı ses driverlarınızı ve direct x'i güncellemeniz sürekli fayda sağlar. anlık fps düşüşleri yaşıyorsanız oyunu kapatıp config.wtf'yi silip ayarlarınızı tekrar yapılandırın, bu gibi sorunların önüne geçer. hiçbir şekilde çözüm alamadığınızda yapmanız gereken forumları kontrol edip sizi etkileyen spesifik birşey olup olmadığını görmek. böyle birşey yoksa reinstall en iyi dostunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Her patch de, her expansion da sorun yaşamadan oynamıyacakmıyız bu oyunu, oyuna zor zaman buluyorum, birde şu kasmalar hatalar için saatlerce forum kurcalama, deneme yapmaya vaktim yok... Dalaranda rahatça dolaşana kadar 2-3 ayım geçmişti zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

orta anadolu yöresi yerel dans adı gibi oldu ama böyle bişey başladı bende şimdi. pc de bi sorun yok. herşey aynı sadece 3.3.3 yaptım wow'u. oyuna böyle bi 10 saniyede bi 0.5 saniyelik takılma oluyor pıt pıt ata ata oynuyorum.

var mı başka kimsede böyle bişey ?

Sen beni güldürdün allahta seni güldürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün raidde direk dc oluyordum hangi addon derken kafayı yedim.. Fightin ortasında anlamsız bir yerde direk düşüyor tekrar giriyordum.

Sonra Blood Prince'de gözüme tam dc olurken Deadly Boss Mode'nin uyarısı çarptı. Bana mesaj veriyordu Swicth Target 0.1 sec. Gittim hemen güncelledim dahada dc yemedim..
Sosyal ağlarda paylaş

En iisi bende addonları yenileyim anlamadığım bi kasıntı var
Crysis dir ne bilim BFBC2 dir mass effect 2 felan high da gölgeler felan full 99 fps veriyor wow a giriyorum ultrada (gölgeler ful deil) raidde 30-40 fps anca görüyor salak saçma bişi..
Tek şüphelendiğim şey xp sp3 li makinadan copy lemişdim wow u install etmedim direk acaba onla bi alakasımı var diyer ama sanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...