Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bioware - Geri Sayım

jonq

Öne çıkan mesajlar

Mass Effect 2 'nin DLC si çıkacak nisan ayında o olabilirmi diye düşündüm ama çıkış tarihi bile belli olmuş/duyurulmuş bir oyuna geri sayım koymazlar herhalde. Öte yandan Bioware'in çıkardıkları oyunlara bakıyorumda mantıklı olan bir tek "Kotor 3" gibi geliyor bana yada yepisyeni bir oyun..
Sosyal ağlarda paylaş

zaten öyle olursa %95'i dragon age gibi olur oynanış ve görünüş bakımından. zaten bgnin hakları ataride,

birde bu geri sayım hem dragon age in hem mass effectin sitesinde de var bu arada. tek bir oyuna yoğunlaşmış birşey olmayabilir, ayrıca jade empire 2 ninde yapıldığı biliniyor bide üstüne :p
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Allahım Baldur's Gate 3 veya Planescape Torment 2 olsun!

Planescape Torment + Vampire The Masquerade Bloodlines + Neverwinter Nights 2: Mask of The Betrayer yapmış olan ekipteki elemanları toplayıp bir Planescape Torment 2 yapılsa herhalde bir güzellik çıkardı...

Bol bol dialog istiyorum rpg'lerde. Mass Effect 2 fena değildi dialoglar açısından aslında ama oyun dünyası eksik kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

allah askina BG 3 diyorsunuzda throne of bhaal dan sonra devam oyunu nasil olucak?

"ve bhaal in tahtina oturan savasci doger tanrilari kesip ao ile yuzlesmek icin yola cikar, coming soon baldurs gate 3 throne of allah"

bu saatten sonra siz bioware in kendine ait olmiyan IP lere oyun yapicagini saniyormusunuz?

adamlar sirf WoTC ile lucasa para yedirmemek icin oturup dragon age ile mass effect dunaysini yarattilar, iki seridende super para kazandilar, saticagi agranti bir dragon age 2 cikaricakken niye gidip tonlarca parayi WoTC a akitsinlar?
Sosyal ağlarda paylaş

dragon age 2 (tarihe dikkat)
http://ps3media.ign.com/ps3/image/article/107/1077027/tba-dragon-age-2011-20100311065618381.jpg

ea'nin yillik planinda vardi zaten. 2011 ocak-mart arasi yaziyordu tarih zaten tam arasi. mass effect'in triology olacagi ihtimali de var. ikisini beraberde duyurabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...