Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pelin Batu'yu ağlattılar

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

pelin batu o programa yakışmayan tek kişi benim gözümde
bazen konuştuğu zaman gerçekten hiç bişi anlamayıp uykum geliyo üstüne.
tamam bilgisi var ama anlatamıyo. cümle kuramıyo. konuşma yeteneği yok kızın resmen.
ermeni olayındada üzülmüş canım.
ağlama melis.
Sosyal ağlarda paylaş

msuuut said:

Abi bu pelin denen hatun geçenlerde canlı yayında uyumadı mı ?
Şimdi onun yaptığı ne ? daha terbiyesiz bi durum değil mi ?
orada konuşanlar, konuşulanları hiç tınma sonra biri gelip bir şey deyince ağla. olmaz o iş.. en diğer eleman resmen dana mıdır ? Danadır !

uyumasının nedeni konuşturmuyolar çünki boş şey anlatıyo.
o konuşmaya başlayınca ratingler düşüyo.
hani murat bardakçı kalkıp o telli çalgısıyla bide kızla şarkı söylediği zaman bile daha fazla rating yapıyodu o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

uyumasının nedeni konuşturmuyolar çünki boş şey anlatıyo.
o konuşmaya başlayınca ratingler düşüyo.
hani murat bardakçı kalkıp o telli çalgısıyla bide kızla şarkı söylediği zaman bile daha fazla rating yapıyodu o derece.

http://www.youtube.com/watch?v=fR0K-jyZkVk
Sosyal ağlarda paylaş

mum chamber bir ara "çocuklar özene bözene ödev veriyorlar. açıp bakıyorum, görsel açıdan çok güzel yapmış ama içi boş.. hiçbişi yapmamış aslında" gibi bişi demişti..

ahanda pelin batu budur..

özenle 26sf not çıkartır ama tırttır o notlar, kendisi dış görünüş olarak güzeldir ama içerik konusu tartışmaya gayet tabii açıktır..

kapak iyi ama sayfalar boş yahu..

du bak aklıma ne geldi; geçen dönem bi bina projesi verdiler, basit bişi. bi eleman ödev teslim etti. 400sf falan. hoca bakıp doğruda "THATS NONSENSE!!" diye atarlandı elemana tabii.. sonrasında "nonsense ne anlıyor musun? biliyor musun? saçma sapan işler yapıyorsun" falan da dedi..

aynı minvalde.. bu kadına lakap olarak kullanılabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

lol
okudunmu da tırt diyorsun kızın notlarına?

sdfsdf bende niye savunuyorsam, ama o programda bi murat bardakçı bilgisi beklememek lazım pelin'den, yanındaki eleman kadar da bilgisi olamaz, daha doktorasını fln yeni bitirdi galiba kızcağız. ama uğraşıyor işte, elinden geldiğini yapıyor bence.

ha o zaman diyeceksiniz ne işi var programda, hakketen bi işi yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

harbi kadınlarla böyle konuşan hödükleri anlamıyorum.Daha kötüsü buna gerekli cevabı vermekten acizleri var.

Geçen kızın biri facebookta fena dağıldım yazmış,hödüğün biri de altına tanıdığım bir kaportacı var toplattırız yazmış.Kız altına gülücük işareti koymuş.

Bunu yapanlar ellerinde meslekleri olan,toplumda saygı gören insanlar.

Pelin batu iyi yapmış,herifin sırıtışında meymenet yok zaten.

of çok rezil
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız öyle bir programda Pelin Batu'nun olma amacı nedir ya da nasıl bir konseptir ki Pelin Batu orada sonuçta bu konuda ne bir üniversite bitirmiş ya da master veya doktora yapmıştır tamam iş ahlakı olayı var hazırlandım geldim diyor ama sonuçta exper değil ki o konu hakkında
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Yalnız öyle bir programda Pelin Batu'nun olma amacı nedir ya da nasıl bir konseptir ki Pelin Batu orada sonuçta bu konuda ne bir üniversite bitirmiş ya da master veya doktora yapmıştır tamam iş ahlakı olayı var hazırlandım geldim diyor ama sonuçta exper değil ki o konu hakkında

http://www.imdb.com/name/nm0061574/bio

motor olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...