Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Neyi Bekliyor?

Qui

Öne çıkan mesajlar

insanlar SWtor a öyle bi ümitle bağlanmış ki sanki mmo dünyasına wow gibi bomba bi giriş yapıp yeni bi çağ açıcak.

lucasarts ve bioware'den bahsediyoruz burda sdfljf şaka mı bu mmo lar önümüzdeki 5 yıl adam gibi bi oyun görmez bence.

mortal online rezalet, aion desen çok iyi ama wow kadar tecrübeli olmadığı için eksik tonlarca fonksiyonu var ve çabuk sıkıyo. başka fikir istenen mmo varsa sorun. ben bu gidişle torunlarımızın 26. wow expansion pakediyle falan devam ediceni zannediyorum. gerçi o zamana kadar matrix falan keşfedilir ama wow onun tahtını da indirir adskfjdsf
Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

insanlar SWtor a öyle bi ümitle bağlanmış ki sanki mmo dünyasına wow gibi bomba bi giriş yapıp yeni bi çağ açıcak.

lucasarts ve bioware'den bahsediyoruz burda sdfljf şaka mı bu mmo lar önümüzdeki 5 yıl adam gibi bi oyun görmez bence.

mortal online rezalet, aion desen çok iyi ama wow kadar tecrübeli olmadığı için eksik tonlarca fonksiyonu var ve çabuk sıkıyo. başka fikir istenen mmo varsa sorun. ben bu gidişle torunlarımızın 26. wow expansion pakediyle falan devam ediceni zannediyorum. gerçi o zamana kadar matrix falan keşfedilir ama wow onun tahtını da indirir adskfjdsf

sıs lan.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard'ın yeni mmosuna kadar gw2.arada ff14 ve secret world'e de göz atabilirim.

axedice said:

Bide Universe of Starcraft'ı bekliyorum.

adamlar bas bas bağırdılar yeni mmo önceki franchiselarımızla tamamen alakasız,yepyeni bi evrene ve lore'a sahip olcak diye.pek bekleme bence sen onu :p
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

SWtor`a dair umudumuz yok, isminde sw geçiyor diye hürmet ediyoruz.

mo rezalet değil, tersine iyi bir beta süreci geçiriyor, acele etmez ve bir sponsor da bulurlarsa ki bulmuş olabilirler, oynatır kendini.

Ama her zaman dediğimiz yine geçerli, wow`u tahtından yine bliz indirir.

mo'da inanılmaz oyuncu soğutan ve unattended macroya itecek mekanizmalar var. Misal bir ağaç keserken kafa aşşa yukarı iniyor agactan başka yere bakamıyorsun ve constution için bunu 3-4 saat yapman lazım. Ha kendi kitlesini bulabilir mi, tabiki bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

adamlar bas bas bağırdılar yeni mmo önceki franchiselarımızla tamamen alakasız,yepyeni bi evrene ve lore'a sahip olcak diye.pek bekleme bence sen onu :p

Ya olsun blizzin yeni mmosu işte :P Ki ben hala sci-fi diye tahmin ediyorum, en azından fantastik temalı yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:

dreagloth said:

SWtor`a dair umudumuz yok, isminde sw geçiyor diye hürmet ediyoruz.

mo rezalet değil, tersine iyi bir beta süreci geçiriyor, acele etmez ve bir sponsor da bulurlarsa ki bulmuş olabilirler, oynatır kendini.

Ama her zaman dediğimiz yine geçerli, wow`u tahtından yine bliz indirir.

mo'da inanılmaz oyuncu soğutan ve unattended macroya itecek mekanizmalar var. Misal bir ağaç keserken kafa aşşa yukarı iniyor agactan başka yere bakamıyorsun ve constution için bunu 3-4 saat yapman lazım. Ha kendi kitlesini bulabilir mi, tabiki bulur.

abi uo da öleydi işte otuurp ağaç kesip stat kasarken macro bırakiodun

bu tarz bi oyun olacak zaten MO, ama mmorpgden anladıın wow tadında böle giriim bi hikayenin iöçine beni questler sürükleyip götürsün diosan zaten MO sana göre değil demektir.

Mo oynamaya değer mi die soran arkadaşlara

şu an gayet ii gidio beta, hani sürekli doğru yolda ilerliolar şu an umutsuzluğa düşürecek bişey yok fakat çok erken bi release düşünüolar insanlar release edilmesini istemio bu halde düzeltilmesi gereken şeyler var. Umarım biraz daha geciktirirler, Sandbox olduğu için aslında content die bi derdi yok aman level 50 den sonra yapcak quest yok gibi bi olay olmadığı için fakat yine de polish gerekio. Tam şekillenmemiş elmas modunda şu an hehe , ben zaten haber salıcam insanlara gerçekten uo tayfasının oynayabileceği bi oyun haline gelince ki şu an bile gayet oynanaır ama tam orda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

onu bkeliyoruz biz de zaten senko. full seslendirilmiş KOTOR çok eğlenceli oyun olur. tüm karkterleri maksimum levela getirmeye kalkmak bile baya baya oyun süresi demek (her karkatere HAKATEN farklı hikaaye uyduruyorlarsa)

"instance" kısmı yapmak da çok zor bişey olmasa gerek. eh bi de bu kadar pati aynı anda beklerse yükek ihtimal güzel bi oyuncu grubumuz da olucak oyun içinde. daha ne? :)

oyun kötü ama >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...