Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

evliliğe doğru ilerleyen bir ilişkim bu şekilde bitse bu topicte intikamla ilgili yazılmış mesajlardan bi derleme yaparak uygulamaya koyardım, kesinlikle bir şeyler yapmalısın yoksa içinde kalır, son noktayı senin koyman lazım
axedice'ı da fazla sallama, hintliler reenkarnasyona inanıyo ondan rahat herif
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun.

şimdi şöyle bir şey bi de bu kızın asistanla mazisi de olabilir abi, yani o da ihtimaller dahilinde belki daha fazla süredir aldatılıyorsundur. Bilemezsin ki 1 aydır sana yalan söyledini.

dürüstlük ya ben en iyisi buna söyliyeyim deyip işin içinden sıyrılmak da isteyebilir.

açıkçası iş böyle ciddi boyutlardayken bunu bana biri yapsaydı, sanırım bu olayı yaymakla da kalmazdım, tepkim fazlaca ağır olurdu ki bir süre insan içine çıkamazdı, insanın onuruyla oynamak kadar terbiyesizce bir şey yok çünkü. haddini bilmeyenlere bunu hatırlatmak lazım. gerçi annesine söylemişsin o ona yeter. tabi ki fiziksel şiddetten bahsetmiyorum asla.

asistan'In karısının da olaydan haberi olması lazım bu arada. bilmiyorum olmuş mu
bence şanslısın yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sevsende sevmesende asistanı bencede şikayet etmen lazım. Evli herif başka insanların sevgilileriyle beraber olucak, oldu. Yani kız için birşey diyemiyorum, evlenme gündemdeyse çok sevdiğin biridir kesin ama öyle bir herifin rahat barınamaması lazım. Sen millete ayrılma sebebinizi söylesende yeter zaten. Ben olsam o herif arkamdan bir ay boyunca kıs kıs gülüyor diye deli olurdum yemin ediyorum. Çok çok büyük geçmiş olsun cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...