Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silah böyle kulanilir (Tüfeng ile materyal furma şeysi)

Regalya

Öne çıkan mesajlar

kozalak said:

abi sıktığı şey mermi değil ki adamın. saçma sıkıyor ve sıkınca dağılıyo zaten. elbette vuracaktır diye düşünüyorum ben.

saçma da olsa eline silahı alanın yapabileceği bir şey değil yaptığı, ama çok imba da değil yani katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kovandan kovana fark var. kiminin saçmaları az dağılır, kiminin çok dağılır. mesela ördek avlarken kullanacağın kovanın dağılması iyidir ihtimali artırır ama domuz vurmaya kalktığında dağılan saçma domuza etki etmez çok. yamulmuyosam böyleydi.

burda kullanılan saçmalar da pek dağılmayan saçamlar diye düşünüyorum. elbette adam iyi ama ohaha ibmalık bir durum yok. :D
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

kovandan kovana fark var. kiminin saçmaları az dağılır, kiminin çok dağılır. mesela ördek avlarken kullanacağın kovanın dağılması iyidir ihtimali artırır ama domuz vurmaya kalktığında dağılan saçma domuza etki etmez çok. yamulmuyosam böyleydi.

burda kullanılan saçmalar da pek dağılmayan saçamlar diye düşünüyorum. elbette adam iyi ama ohaha ibmalık bir durum yok. :D

domuza saçma atmıyorlar bildiğim kadarıyla, tek çekirdekli fişekler var. halk arasında domdom kurşunu diyorlar ama asıl adını bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...