Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar kitapları neden elinde taşır

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

sesu said:

Ben sırtımda 17 inchlik laptop taşıyorum her gün okula. Word'de şıkır şıkır yazıyorum her şeyi tavsiye ederim çok kolay oluyor.

Dolayisiyleeefenim, kitapları da tıkıştırıyorum oraya. Ama bugün mesela biraz fazla kitap birikmiş, 15 tane geri götürmem gerekti kütüphaneye bez bir çantaya doldurdum öyle götürdüm. Ellerim kopacaktı nerdeyse o ayrı.

belin ayrılır! sırf şu öküz lepitap taşıma derdinden kurtulmak için 12,1" aldım, sap2000, autocad dahil her türlü işi rahatlıkla görüyorum. mis gibi de sığıyor defterin, notun arasına.. bi sonraki sefere 11.6" tablet pc almayı kafama koydum. daha da bi hafif olur. hem de not da tutulur..

ha bu hava atma olayının komik tarafları da vardır. misal otobüste elindeki kitaplar arasında kalınca bi akışkanlar mekaniği ve hidrolik kitabı da taşıyan ve bi yandan da telefonla konuşan kız, çamaşır makinesindeki çamaşıra benzer.. her otobüsün dur kalkında savrulur durur..

kalınca dedğim kitap 6-7sm kalınlığında en az 1000sf bişi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

sesu said:

E okuyorum abi kitabı otobüste?
Bir de bazen çantada diğer kitaplardan yer kalmıyor. Tek çare elde taşımak oluyor o zaman.

Da burda bir yanlışlık var, dosya, kitap elde tek ayak duvara yaslı liseli kız pozu olmalı üniversiteli değil sdf.

Şesunun diğer kitaplardan yer kalmıyodur ancak çoğu kız allah ne verdiyse koyuyo ve kitaplara zaten yer kalmıyo ya da bizim ülkemizde üniversitelilerin hava atma derdi oluyo özellikle 1.sınıfların bu yüzden olabilir.Hani bak okula gidiyorum/geliyorum kitaplarım elimde üniversiteliyim falan..

malesef hak verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

sesu said:

E okuyorum abi kitabı otobüste?
Bir de bazen çantada diğer kitaplardan yer kalmıyor. Tek çare elde taşımak oluyor o zaman.

Da burda bir yanlışlık var, dosya, kitap elde tek ayak duvara yaslı liseli kız pozu olmalı üniversiteli değil sdf.

Şesunun

sensin şesu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...