Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hayalindeki kızı tasvir et

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar şimdi kız tasvir ederken olay şu, un değirmeni adanaya değerli olduğu için, şafakta türemiş bir sıfat olan sıla da düşünüyor ki kapının kuludur çakıl. Anlamsız lambadaki yazın örneğinin lambadaki türemiş sıfatları. Telefondaki ötekinden dolayı eve doğrudur hep. Ancak ona doğrudur biber gibi acı bir kader. Değerli olduğu için otobüs, yazın umutla koşan insanları gördüm. Hesap makinesi, umut/ışık dağılımı uzattı Adana'ya. İşte bu sebeplerden dolayı mutlaka minyon bir kız makbuldür en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

olum onların kareköküne razıyım kitabıma

hayal olm işte..

yoksa gidip sonunda tam bi türk kızı ile; bi kezbanla, bi semiha ile hayatını birleştirecek çoğu insan. eve gelince aptal saptal tripler yapıcak, olmadık yere "beni aldatıyor musun yoksa!" triplerine girecek.. sen de "ulan evlendikten sonra 40kilo aldın be! buzdolabını yutarken gördüm dün seni. aldatmıyorsam o benim öküzlüğümden" diyemeyeceksin falan.. ha bi de kredi kartınla 40 ayakkabı alıp "hiç ayakkabım yok ama irfan!" diyecek.. sen de "ulan batı kadınının ayakkabı manyaklığını alacağına, çalışkanlığını alsaydın be yağtopu! git bi işe gir de çalış. kendi ayakkabını al ulan ömür törpüsü" diyemeyeceksin.

netekim rachel bilson güzeldir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...