Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

Achilere baktım. Oynarken en son king'de bitirmişim. Kingde oynarken oyun acayip dengeliydi. Daha aşağı seviyelerde ai mutlaka çağ olarak geride kalıyor. Tank çıkarken adamlar yeniçeri basmaya çalışıyor gibi görüntüler oluyordu. King ve ileri zorluk seviyelerinde work rate, teknoloji vs. gibi konularda boost almaya başlıyor ai. Sınırıma helikopterler, sam'ler yığınak yapmış haldeyken science victory almışım. =/ Böyle zevkli oldu oyun bayağı. Daha ileri seviyelerde de denemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Single oyna biraz, 5te rahatlıkla bilgisayarı yenebilecek hale gel. 6-7 oyun kazanmaya başlayınca multiye hazırsın demektir.

vs ai baya cheese üzerine, hani 8de kazanan adam multide bişey yapamaz aynı taktiklerle ama yine de ne nedir öğrenmeden multi zor olur.

tamamdır abi o zaman download edip exp çıkana kadar kasayım ben
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunumu let's play videoları izleyerek ilerlettim. ozellikle maddjinn adlı bi abi var onun oyunlarını izledim. streamini takip ettim. bi kac tricki ogrendikten sonra kendine gore taktikler yapmaya baslayıp rahatlıkla 6 7. seviyelerle "esit" sartlarda oynuosun tabiki kazanmak icin gereken caba da bi azalma olmuyor diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yolun nasıl yapılacağını buldum da yol olayı açılmadı işte. teknoloji bişiyi yapman lazım diyordu da oyunu ilk defa oynadıgım için tam olarak neleri yapmam gerketiğini bulamadım sdfs

library falan yaptım adamlar okusun ki yol yapmayı öğrensin diye ama yemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazıyor zaten hangi improvement için ne teknoloji gerektiği o improvement in üzerine geldiğinde.

Misal yol için (Requires Wheel) gibi bir şey demesi lazım.

Screwy, oyunumu geliştirdim derken? Zaaaa iks de.

Ya dolar da yükseldi bak Steam Summer Sale öncesinde. (Dünyanın en yüzeysel adamı bildirdi)
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ben oyunumu let's play videoları izleyerek ilerlettim. ozellikle maddjinn adlı bi abi var onun oyunlarını izledim. streamini takip ettim. bi kac tricki ogrendikten sonra kendine gore taktikler yapmaya baslayıp rahatlıkla 6 7. seviyelerle "esit" sartlarda oynuosun tabiki kazanmak icin gereken caba da bi azalma olmuyor diyebiliriz.

teşekkür. izleme öğrenme olayına girişeyim madem
Sosyal ağlarda paylaş

alexandros said:

quixef said:

Allahım bu nasıl soru.

Lazerle yeni çizdirdiğim gözüm pıtır pıtır seyirdi valla.

Yabmıyın canlarım yabmıyın böyle şeyler.

direk steam bilgisiylemi doğdun.. ilk defa orijinal oyun aldım ilk defa steam diye bir şey duydum çok mu ilginç!

Yoo okumayı bilmeyen bayağı var, hiçbir ilginçliği yok senin durumunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...