Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Dünkü oyuna devam edelim bu arada. Tam nişanı kesiyorduk ;)

Quix nasıl geçti mülakat?

Saat 16:00 - 18:00 bandında bir ara olacak, henüz olmadı yani. Malum yerel saat olayları. Zaa. Ne nişanını kesiyodunuz birader bu arada? Üç kıtada tek bir iron olmaması gibi bir komediden bahsediyoruz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

ulan gene tek başına eşşek gibi kıtada junglelar içinde simcity oynuyorsun gene ağlıyorsun

bitmez mi senin QQ quix bitmeeeezz miiiiii

Arkadaşım, pangaea açtım, host most dediniz kendi elinle verdin shuffle ı, sonuç böyle oldu. Benim olaya dahlim yok, ayrıca QQ dediğin de gayet haklı bir isyan. Ben kendi adamdayım (ada bu arada, kıta değil, üç şehri iç içe kuracak ancak yerim var), Komutan kendi kıtasında (bak bu kıta :P), Darklight bir kıtanın üst kısmında ve hiçbirimizin yanında veya expansion atacağı yakınındaki bir adada iron yok. Böyle bir şans olur mu? Sonra Frigate lerle gelip nişanı kesiyorduk bla bla.

EDIT: Ve Axedice in kolay ulaşacağı yerde 18(!!!) Iron var.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Citadellerin o kadar agresif kullanilmasina engel olmak icin bilerek konmus bir ozellik bence. Rakibin sinirina citadel koyuyorsan o riski goze alacaksin.

tamam iki citadel de esit etki etsin ve dengede kalsın. aynı etkiyi yaratan 2 seyin bir turn sonra koyuldu diye oburunu overrun etmesini algılayamıyorum ben. Dengeye gelsin iki citadel de karsı kareye 25-30/turn vuracagı icin defansif attıgın citadel de anlamlı olmus olur. ikisini ele gecirmek komik geliyo. ki hele oyunda savunma yapmanın baya kolay oldugunu dusunursek agresifligi iyice o yonden de kısmaları cok cok huzunlu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...