Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun kurulumu ve yaşanan sorunlar

Pluton

Öne çıkan mesajlar

BeIlow said:

delihan tam nerede çöküyor oyun ?

eve geldim tekrar deniyorum simdi an an yazıcam :)
launcheri calistirdim yeni patch buldu 8,62 mb beklemedeyim.. arada şebo çalıyor .. bu sefer olcak heralde..sabıttı 3 le indiriyor 0 a düstü :( 0,00kb/s... sonunda bitti yukluo patchi.
yükledi.. Play ..NowGame.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. Gönderme..Fatal error!

System.Runtime.InteropServices.SEHException error in NowGame:

Dış bileşen özel durum oluşturdu.

konum: GuardedMain(Char* , HINSTANCE__* , HINSTANCE__* , Int32 )
konum: ManagedGuardedMain(Char* CmdLine, HINSTANCE__* hInInstance, HINSTANCE__* hPrevInstance, Int32 nCmdShow)Address = 0x3abe6ea (filename not found)
Address = 0x3ab146d (filename not found)
nvtt::Compressor::estimateSize() Address = 0x3ab37c9 (filename not found)

bilgisayar cokmu dandik yoksa ama en azında calistirmasi lazım

amd athlon 2500+ 1,83ghz radeon 9550 256 bn ekran karti 1 ghz ram 400 gb hdd
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

net.framework yükleyin yoksa. Ben bunu yükledikten sonra girebilmiştim.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en

physx yükleyin

http://www.nvidia.com/object/physx_9.09.1112.html

Physx yükledim oyuna girebildim.Teşekkürler Beılow >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Timeout or connection errors

The mosetup.exe you probably installed from does have an out of date launcher! If your launcher is getting timout or connection failure error messages, you probably have the old launcher as the new one uses a more stable server for version checks and patch notes.

You may need to run the updater, if this is the case; however, the updater connects to the same overloaded server as the old launcher. This means the updater itself will probably timeout as the main patch server is very overloaded right now.

Run the updater over and over again until it finally makes a connection to the server and downloads the new launcher! Once you get that new launcher you'll have a much smoother ride.

WTF ? Adamın verdiği cevaba bak. Oldu cnm bütün gün updaterın keyfini bekliim bağlanması için daha gerçekçi çözüm bulabilen varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca Win7 de herneyse, Zaugna'nın gösterdiği yöneti denedim şu anda indirio yeni clienti. Daha önce o kısmı okumuştum daha oyunun clienti indirirken demekki kafa ambale oluo clienti kurduktan sonra oraya bakmak aklıma gelmemiş :)

Client çok virgin biz napalım el sürülmüyor..

Olmazsa bu yazarım tekrar ama olacak gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...