Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol

reddiye

Öne çıkan mesajlar

önüne gelen fırsatı tepenler hep pişman olmuslardır.herkesin kendine göre bi beğeni zevki vardır.kimse kimseyle zorla yapmıyor bu işi.ama şimdi birlikte olabilceğin birine denk gelip.

hyr benle senle yapamam.seçici olmam lzm mı diyosunuz.az sevişiirim öz sevişirim
Sosyal ağlarda paylaş

o resimdekiler haricinde(ki ilkini hiç tavsiye etmiyorum,1-1.5 senenden uzun süreli kullanımında sakal bıyık dışında ağız sağlığı, genel sağlıkta da sorunlara yol açabiliyor) en güveniliri vazoktomi.ha benim daha çocuğum olacak lan, istediğim zaman da korunmayayım diyorsun spiral.
ancak üniversitede benim dönemimden olan bir arkadaşımın dediğine göre babası(adam radyoloji uzmanı) 48 gibi bi yaşındayken (annesi de o civarda) spirale rağmen hamile kalmış annesi...
vazoktomi yaptırmayacaksan en güveniliri condom(doğru kullandığın sürece)
Sosyal ağlarda paylaş

ben seks yapacagım kişide akıl fikir hosgoru hoşsohbet dürüstlük vs vs.. özellikler aramam.fiziksel bi aktivite için bunlara gerek oldugunu düşünmüyorum.insanın kendi tercihidir.zorla yaptırılmıyor sonuçta

benim söylemek istediğim seksle kondomla falanla alakalı bi konu acılmıs.sonuçta 20 üzeri yaşlarda insanlar olarak bi seks hayatımız olması normal olsa gerek.birşey yazıo insanlar.hemen uuu seks yapmıs :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...