Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol

reddiye

Öne çıkan mesajlar

Jahrein said:

Abi amma ağlamış kız kısmısı şu spiral geyiğine
hey allahım yarabbim
spiral taktılar da kist mi oluştu bi tarafınızda?
bırag allassen

benim babam jinekolog. annem yüksek hemşire. yıllardır bu işin içinde ikisi de. ve bilgim dahilinde, ben doğduktan sonra 2 çocukta karar kılıp, spiral olayına girmişler.

annem de turp gibi vallahi.

ÖÖÖÖÖĞ SPIRAL ÖCÜÜÜ HEPİMİZ ÖLCEEEZ

triplere gel ya...

anladık feministsiniz. anladık sex falan da yapıyosunuz da her seferinde kondom tak çıkar olcaına takarsın spiralini kafan rahat.

sen meriç değil miydin? kimdi meriç
Sosyal ağlarda paylaş

@şesu:
gazeteciler ne zamandan beri doğruyu söylüyor? şaka mı bu :/

benim demek istediğim doğruyu biliyorlar geyiği deil. offended hissetmene hiiiç gerek yoktu.

sadece istatistiki olarak spiral takınca nolur nolmaz burda atıp tutan herkesten daha iyi biliyorlar, ki annemin kullanmasında sakınca görmemeleri spiralin öcü olmadığına bir kanıttır.(bu işin içinde değil ADAM SPIRAL TAKIYOR direkt yani)

ve babam hepinizi döver şlaksdf
Sosyal ağlarda paylaş

o diilde aklıma geldi biri ince prezervatif beni ne kadar korur diye topic açmıştı 5-6 yıl önce ben de korur falan HADİ GÖRELİM SENİ yazmıştım adam özel mesaj atmıştı özür dilemiştim silmiştim fln.

şimdi herkes bu tarz şeyler yazıo kimse de ömden öle bişey için özür dilenmesini fln beklemez topic zaten dolmuş taşmıştır zaten.

ilginç geldi paylaştım bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

@ Jahretin

Ben kendi adıma offended olmadım sadece böyle bir tartışmayı feministliğe bağlamana sinir oldum biraz. Olan var olmayan var, insanları mimlemenin alemi yok.

Yoksa elbet biliyorlardır çoğu kişiden daha iyi. Fakat kimse öcü muamelesi yapmıyor onu anlatmaya çalıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...