Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rpg istiyorum :(

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

venetica çok grafik olarak kastırcak bişeye sahip değil fakat optimizasyon yok. neverend le aynı sorunlardan müzdarip gibi patchsiz oyunu bile açamıyorsun.
iki oyunu da eğlenceli bulmuştum ama bu neverendden çok daha kolay bence bir dene.

konusunu okudum simdi, bayagı ilginc biseye benziyor

aha

The story of Venetica takes place in a sixteenth century styled world where Death is a physical being. Death follows the instructions of a group known as Corpus. Every generation, Corpus must select the successor for Death. In the game's story, the council has accidentally chosen a necromancer who intends to bring complete death and destruction upon the world. This necromancer has immortalized himself through death. The current Death and Corpus cannot stop him. The only person capable of stopping him is Scarlett, who is the daughter of Death. She must cultivate and grow her powers to save her father and the world from the necromancer.

Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

Yada mass effect 3 ü artık detaylı ve complex bi rpg yapsalar -.- en azından 1-2 sayısal değer olsun ya -.-

ümidim yok ondan çünkü ikinci oyun daha yüksek puan aldı hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan. üçüncü oyun tam shooter olursa şaşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

solidhammer said:

Yada mass effect 3 ü artık detaylı ve complex bi rpg yapsalar -.- en azından 1-2 sayısal değer olsun ya -.-

ümidim yok ondan çünkü ikinci oyun daha yüksek puan aldı hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan. üçüncü oyun tam shooter olursa şaşmam.

Diyalog seçimlerinde bebeler zorlandığı için onu da teke indirceklermiş hatta .. ( gerçi oyun genelinde bir değişim olmaz pek 3'ü de aynı şeye çıkıo ztn :) )
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

Buarada yakın gelecekte Elders scroll's serisiyle ilgili yeni bi çalışma varmı ?

MMOsu var. Sanırım Fallout 4 ve TES4'ten önce bu mmo çıkacak.

Bu arada sistemin kaldırıyorsa NWN2:MotB son yılların en iyi rpgsi. Torment günlerini yad ediyorsun oynarken, o kadar iyi. Herkese tavsiye ederim, özellikle NWN2 OC'deki kamera ve performans sorunlarından rahatsız olanlar bi baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Çok alakasız olacak da adı geçmiş bu başlıkta, başka başlık açayım istemedim. Venetica nasıl bir oyundur ya. İnanılmaz kötü grafikleri var ve optimizasyon 0'ın altında. Crysis rahat rahat çalışırken bin katdaha kötü grafikli şu oyun kastırıyor resmen. Zaten oynanışı da hiç beğenmedim. Can sıkıntısından oynayacaktım ama yok yani hemen sil beni diye bağırıyor oyun. Le fu-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...