Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

• Admin
2sayfa önce nerden bulabilecğeinizi yazdım ve max hızda çekiliyor.

bölümle ilgili 01-02

shannon'a paralarımı yetmemiş niye oynatmamışlar?kardeşi sevgilisinden ayrılmak istemedi oyuzden benimle gelmedi diyorda sonucda böyle birşey olabilmesi için adanın dışında yapacakları bir olayın geçmişi değiştirmesi lazım.
Ilk sezondan beri soru işareti olarak kafamızı kurcalayan uçaktaki cocukların nereye yerleştiğini öğrenmiş olduk, tapınaktaki abilerden biraz daha korsan şivesi beklerdim :p
iyi bir başlangıc oldu sayidin ölmemesine sevindim umarım bu sezon zaman kavramıyla fazla uğraşmazlarda mind fuck olmaz

Sosyal ağlarda paylaş

abi bence süper başladı. tabi ayların hasreti belki bukadar abartmamı sağlıyor ama değdi yani beklemek.

WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALT olayına gelince senaristlerin yapacağı birşey yok. çocuk başlı başına evrimin en büyük halkası. 1 sene içinde evrildi lan çocuk. tekrardan diziye adapte edebilmeleri için bölüm başına 10 milyon $ para harcamaları lazım. kurtarmaz :P

abi tam bir mind fuck ya. ama böyle olsun. hatta sezon sonunda hiç bi soruya cevap vermesinler daha iyi. 20 sene sonra hala bu diziyle ilgili teoriler üretilsin.

richard

şimdi aklıma geldi. black rock a ilk girdiklerinde zincirler vs vardı. richard kesin orda zincirlenmişti. bence jacob buna 2. bi şans verdi. gel adam ol, akıllı uslu ol, doğru yolu bul imana gel dedi. amaç black smoke a insanların değişebildiğini göstermek. bunun için tartışıyorlardı zaten kumsalda. Sayid de aynı yolda olabilir. 2. bi richard vakasıyla karşı karşıya kalabiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

Cermy said:

jacob

jacobun düşmanı siyahlı adam(blacksmoke aynı zamanda) john locke olarak canlandı, jacobda sayid olarak canlandı.

bence.

spolettin

orası kesin de açıkçası jacob'u kendi haliyle görmek isterdim. adam da cidden tam böyle buraları ben yarattım havası var, gözler böyle buğulu, hep depresif, ulan gene mi bunlar gelmiş halinde bir adam.
öteki uçak olayı bu döngünün bir önceki hali muhtemelen. döngü kendini her tekrarladığında da bu adamlar adaya düşmeye bir adım yaklaşıyorlar. yani buradan anlayacağımız, bu adamlar adaya düşmeleri ve düşerken tam randıman alınması amaçlanıyor bence. jacob'da bu yüzden kasıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

desmond

abi desmond un uçakta işi ne ?

Ucakta ne isi var bilemem ama ada denizin dibindeyse tekne yarisi esnasinda adaya dusmesi mumkun degil haliyle. Hatta soz konusu yaris hic gerceklesmemis bile olabilir, cunku yarisi Widmore tertiplemisti. Eger ada patlama sonucu denizin dibine gomulduyse, Widmore ve adadaki herkesin oldugunu varsayabiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

Jacob, Siyah Duman ve Richard Üstüne

Şimdi bilmem hatırlar mısınız ilk sezonlarda Benjamin, Locke'u Jacob'ı görmeye ormanın ortasında bir kulubeye götürmüştü. Oradaki araziye girerken yerde siyah küllerden bir halka çizilmişti ve bu bölümde gördüğümüz üzere bu kül siyah dumanı dışarıda tutuyor. Şimdi bu durumda aslında Benjamin'in en başından beri bu siyah dumandan emir almış olabilir mi? Şimdi böyle bir durumda aslında siyah duman iyi karakter, "tanrı" olabilir. Çünkü bu bölümde Jacob'un bodyguardları geldiğinde onlara gitmelerini, artık özgür olduklarını söyledi. Aynı şekilde Richard'a da zincinlerinden kurtuldun dedi. Bir ihtimal aslında blacksmoke iyi çıkabilir gibime geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...