Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Az önce ölüyordum

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Biraz önce makarna yapayım diye ocağın en büyük kısmını en yüksek ateşte açtım çıktım mutfaktan kapıyı kapatıp geldim odamda nette takılıyordum. 7 dakika falan olmuş aklıma birden ocağın sönmüş olabileceği geldi. Gittim baktım sönmüş, ışığı yaktığım gibi kapattım korkudan komple gaz olmuş mutfak ilk nefeste bayılacaktım. Allah korudu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferrero said:

Biraz önce makarna yapayım diye ocağın en büyük kısmını en yüksek ateşte açtım çıktım mutfaktan kapıyı kapatıp geldim odamda nette takılıyordum. 7 dakika falan olmuş aklıma birden ocağın sönmüş olabileceği geldi. Gittim baktım sönmüş, ışığı yaktığım gibi kapattım korkudan komple gaz olmuş mutfak ilk nefeste bayılacaktım. Allah korudu.

ocak niye kendi kendine sönüyo ki ? . Sırf bu yüzden elektrikli ocakları seviyorum ya . gerekiyosa evde bi piknik tüpü bulundurulur elektriksiz zamanlar için
Sosyal ağlarda paylaş

eleman odasına gitti o sırada bi sigara yaktı sigara kokusu çıksın diye camı açtı ceryan yaptı ocak söndü aslında mutfağa gitmekteki amacı farkında olmasa da sigaranın yanında içecek bişeyler olması alışkanlığıydı belki makarnanın yanına açacağı koladan bi bardak alacaktı gitti baktı ocağın altı sönük sigara ölümünü yavaşlattı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...