Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

abi yeni gelin gibisiniz. tamam futuristik duruyor cihaz ama hicbir ozelligi yok, yani surada boyle devrimsel gelen ne var size allah rizasi icin?

olan seylere bakalim: book reader (bu hosuma gitti baya) ve ipod touch'ta olan her sey.

olmayanlar (yil 2010 bu arada): terminal, FLASH(bu insaf ozellikle) multi-threading, kamera, kesin skype i falan da engellerler 3g uzerinden konusulamasin diye. uzerine yine at&t ve iphone el ele tecavuz edecekler, kendi servis saglayicini secme hakkin yok ya, apple'a en cok kim para verirse onu kullanmak zorundasin.

seneye kamerali modelini cikarirlar bu sirada uzay telefonlari falan cikar ama millet alkislar apple'i alete kamera koydu diye.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

penth said:

uzerine yine at&t ve iphone el ele tecavuz edecekler, kendi servis saglayicini secme hakkin yok ya, apple'a en cok kim para verirse onu kullanmak zorundasin.

alakası yok, unlocked geliyor tüm ipad 3g'ler.
unlocked gelmiyor, dikkatli oku

kontrat yapmak zorunda degilsin, istedigin zaman birakabiliyorsun 3g kullanmayi yani, 2 yil boyunca her ay odeyecegim demiyorsun.

ama at&t disinda firma kullanamiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

11:16AM "So we have a breakthrough deal in the US. We hope to have our international deals in the June / July timeframe. However, all of the iPad 3G models are unlocked, and they use the new GSM microSIMs."

deal , yani anlasmali ozel fiyatlar demek.

unlocked olarak gelicek, isteyen istedigi fiyati vericek.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun aynısını skype'lı olanını çıkarcaklar onuda daha pahalıya satıcaklar
sonra gps ekliyecekler onu dahada pahalıya satıcaklar
sonrasında ekranı büyütcekler onu daha daha pahalıya satıcaklar
hepsi çıktıktan 2 yıl sonra şuanki fiyattan daha ucuz'a alabilceksin
işte ozaman mükemmel bi alet olucak
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

peki ya şu rahatlık ve "sci-fi" etkisi?
http://cache.gizmodo.com/assets/appletablet/appletabletb575.jpg

abi neresi rahat bunun sürekli tutmak zorundasın adam gibi görmek için. diğer bileğin de ezik büzük basacak alete

hiç bana göre değil valla. Bence netbooklar tasarım olarak güzelleşse iyicene mesela çok daha kullanışlı ve rahat olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bunun yerine macbook air almayı ben de tercih ederim fakat ipad bildiğin bedava. 500 dolar yani. bedava olduğunu düşünüyorum şahsen atıyorum bi acer one'un veya eee pc'nin yanında.

AMA EEEPCDE WİNDOZ VAR HER ŞEY YÜKLENİYO :(( diye düşünenler elbet olacaktır, e windoz var da ne yükleniyor derim ben de.

kesinlikle çok iyi bir alternatif bu netbooklara.

ama webcami yok ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...