Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Penthesilea said:

iddaa ettiniz 3G unlocked diye de, o micro sim midir nedir o teknoloji sadece AT&T'de var. zaten steve de at&t ile deal yaptik zart zurt dedi konusmada.

şu anda öyle ki 3gli ürünün piyasaya çıkmasına en az 2 ay var daha. Mesela T Mobile da çalışmalara başlamış micro sim'i kullanabilmek için. 2 ay içinde uygun sim kart çıkartırlar diye düşünüyorum.

3G li olmayanı daha mı erken çıkıcak?

Ben 16GB Wi-fi only olandan alayım diyorum da, 500 dolar elimde hazır böle çıktığı an atacam kasiyerin kafasına
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Abi bence bekle biraz, üstüne para koyup ipadnano alırsın

http://img.photobucket.com/albums/v318/Cuce/ipadnano.jpg

hahahahaha

yok ama ya iPad i kullanırım ben. Başucumda durur, sabah kalkar kalkmaz maillarımı kontrol ederim, sonra wc ye geçerim, zıçarken günün gazetesini okurum falan...
Sosyal ağlarda paylaş

Aldarion said:

Bugüne kadar 10 inçlik tablet pc görmedim ben. Genelde hayvan gibi 15 inç widescreen oluyolardı.

Ayrıca windows tablet pc platformuna hiçte uygun bi OS değil.

yane tek artisi 15 inc deil
6 inc deil
10 inc olmasi midir
olay bu mudur yane
orta boyutlu oldugu icin mi mukemmel
suhfahusdgasdg
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır anlıyorum kullanıcak tabiki olacaktır da, kasıtlı gibi başka işe yaramıyacak ürünler yapmasa apple ben de alıcam, sadece ereader özelliği manalı geliyor şu anda o da nasıl olacak, pdf açabilecek mi, kindle gibi elektronik kağıt da değil dışarıda okuyamıcan eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Almayı düşünenler ne amaçla kullanmayı düşünüyorlar? Apple dan babam çıksa alırım düşüncesimi ki ? iTouch daha kullanışlı gözüküyor bana :/

> No AVI support
> No flash support
> No multitasking
> No camera
> No stereo speakers

http://forum.paticik.com/read.php?7,4617531,page=10#msg-4619733
Sosyal ağlarda paylaş

mum un alabilirim genel fikirli yazisini okuduktan sonra uyarayim dedim;

cihaz dedikodularin one surdugu gibi iphone os4 ile birlikte mt destegine baslarsa ipad os4 ile de ayni destegin bu cihaza gelecegini dusunebiliriz yaz sonuna dogru. O zaman belki bu cihaz mum un bahsettigi stylish basic allrounder olur. ama daha once degil.

su haliyle ogrencinin getirdigi bitmemis ama guzel hazirlanmis bi odevden baska bi sey degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

aquila said:

50 dolar da olsa almam ki, bu kafada gidiceksek, cunku ihtiyacim olan bisey degil.

yeni bir macbook almis olmasam hemen alirdim herhalde. benim ihtiyaclarima fazlasiyla uyan bir alet. alicam elime, trende giderken ogrencilerin odevlerini kontrol edicem. makalelerimi okuycam, aklima birsey gelirse annotate edicem, istersem hizlica bir mail yazicam, cantama atip devam edicem.

hatta yavukluma alabilirim dogum gununde. onun ihtiyaclarina da fazlasiyla yetecektir. acip veritabani programlamayacak ya.. iki websitesine girsin, uc bes mail atsin, ofise giderken de kitaplarini okusun, daha ne..

bence dogru pazarlanmis, hedef kitlesinin ihtiyaclarini karsilayabilecek bir urun.

ha bunnari netbookla yari fiyatina hemde diger bi suru seyi yaparken yapamiyodun
cok pardon mumu ya
bizim sucumuz
biz zannettik ki mesela yavuklun yada sen ne biliyim mesela facebooka girip basit bi aplikasyon calistirmak istersin
yada ne biliyim yane web sitesine girerken ayni anda mail atmak ister mesela
yada ofis giderken kitap okucak ya belki muzik dinlemek ister

ne bilelim biz senin tek bi isi yapmak isticeni
biz hane mesela 2 isi ayni anda yapabilmek isticeni dusunmustuk

pardon abi suc bizim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...