Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3.2 Patch Notes

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rikkie said:

BRD konsepti bugünkü "HADI LOLOL 15 DAKKADA BİTİRİZ BE HACI NE VAR KI AZJOL-NERUBDA O STAMINA TRINKETI Bİ DÜŞSÜN EKRANI ÖPEJEM" tarzından çok daha başarılıydı.

Kesinlikle.

Zamanında 500 kez gitmiş ama grupların dağılması sonucu son bossu hiç görememiş birisi olarak alt charımla (heirloomların da katkısıyla) ilk defa bu muhteşem yerin tamamını bitirmiş oldum.

Tek kelimeyle raid gibi bir zindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

vanilla zamanı tank oynasaydınız görürdüm ben sizin BRD SÜPEERRRRlerinizi

ahahahah hissiyatımı paylaşmış tanklar ağlardı brd zamanı ki simdi bile öle alt karakter ile ciddi tanklamayı denesenize millet rörörö diye random saldırırken ayağınıza ağ atan dwarflar uzaktan cast eden moblar, fear çakıp 10 kisilik gruba sokan bosslar vs.. yok abi güzel yer değildi brd ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

vanilla zamanı tank oynasaydınız görürdüm ben sizin BRD SÜPEERRRRlerinizi

+1 demeden geçemeyeceğim.
hele de vael fightı.
threat meter yok bi halt yok.
"main tank a yakın mıyım az altında mıyım o patlamadan agro almayım ama o patladıgındada kesin bana dönsün" ü kafadan random hesapla çıkarmaca bayagı bir geriyordu insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

brd guzel diyen insanin zevkine osuriyim
bildigin kufurdu be brd
ben brdnin tamamini sadece 80ken bi arkadasi boostladimda orda gordum biz normalde bari yapardik rtada bi eemental boss wardi onu felan keserdik biterdi
4 saat insatnce mi olur ya
bi brc bude lbrs
lbrs hayatimda ki 4 5 char levelladim 1 kere yaptim
cok buyuk hataydi
Sosyal ağlarda paylaş

ben BRD den çok keyif aldım tam levelındayken vanilla zamanı bi kere full temizledim

hep o lycium da wipe yioduk, o gauntlet runda ,

fakat çok apayrı bi dünya idi hoşuma gidiodu baya. HAtta o inne girip gerçekte de yemek molası vermiştik, galiba toplam da 5-6 saat falan sürmüştü galiba aralarıyla wipelarıyla hehe, 5 arkadaş uğraşioduk öle olunca da QQ yapıp partyden çıkan adam olmuodu hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

strat 10 man di ilk başta zaten. Ubrs end game di zaten neredeyse 15 kişi öeah. Brd ve scholoda öylemiydi hatırlayamıyorum artık. 5 kişi bitirince süper itemler veriyordu. 5 kişi strat bitirdik ama kan gelmişti hatırlıyorum da. Aynı şekilde Dire Maul tribute run efsanedir hiç bahsetmemişsiniz :D Valla ne diyeyim oyun ozaman çok feciydi şuandaki 10 manler ozamanki 5 manler yani :D Birde her daim yapardık scholo strat falan bıkmadan ben onu düşünüyorum ulam niye yapıyomuşuz diye. Sanırsam ozamanlar eğlence > badge olduğu içindi. Şimdi badge > all kıvamındayız ve tbc den beri bitirdiğim bir 5 mani bidaha yapmak eziyet ötesi gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ülen nax giricem diye rep farmlardık guild run ile paso baron run offf sabah başla akşama kadar onu geçtim hunterımla sırf fire res pot para harcamamak için gittik dwarflarla rep kastım sonra ordan da bildiğiniz invis potla taa brd de bara gittim vendora ama gitmem efsane cheetah pot koş pot bittimi shadowmeld potun cd yi bekle sonra yine iç yine koş aman tanrım ne azim varmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...