Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arcane mage

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

evet bu konu iyi oldu. ben de forumları falan gezdim de karar veremedim tam. şu an 78'im ve arcane'e respec etmeyi düşünüyorum. hala quest yaptığım için frosttan vazgeçmek de işime gelmiyor ama emin de olamıyorum.

adam gibi gear olmadan arcane olmak can sıkar gibi geliyor bana, mana sorunu yaşatır muhtemelen diye düşünüyorum.

ne yapmalı?
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane magein manası biter hurafelerine inanmayın artık, bitmiyor. 72lvl gnome mageimi geçen arcane yaptım cayır cayır 1 saat questingde max 2-3 kere oturup su içmişimdir. Ha tabi arcane blast spamlamaya dalınca daha ilk mobda mana yalan oluyor ama zaten 3 tuşla falan oynanan specte de öyle bir hata yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

aggro switchleri sırasında mage büyük damageları yüzünden overaggro olabilir onun için aggro düşüren talent kesinlikle şart.3 talent arcane stability de yeterli olacaktır concentration aura ile.niye ki talent mi yetmiyor diğerlerine?
http://www.wowhead.com/?talent#ofhVcz0IzxGuMtedcZbhcbo bu benim yaptığım pve speci.
Sosyal ağlarda paylaş

tadini cikarin mage iniz varsa

QQ levellari artinca "OMG LOLOL FACEROLLERZ" gorusu dahada artar, sonra GC efend icikar "emek esitligi, oynanisi basit olan specler cok dps yapmamali kem kum" der, 3.0 la anca adam ettikleri arcane specini oyle saglam nerflerlerki iki yil oynanamaz hale gelir, rotasyonuda mafederler bole alakasiz 2 arcane blast arasina frostfire cakip 2 de wandlayip sonra bir dot atiman filan gerekir

denendi yasandi kac defa ehue
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

arcane nedir ya lol

survivability 0

bi garrote bi muti 1 evislik canin var

git frost ol sonra aglatirsin

uzun yıllar frp bölümünde "lvl 20 monk mu döver lvl 20 sorcer mı?" tartışması yaşanmıştı, o yöne sürükleme bunu D:

ayrıca 1221122 değilde daha çok mousebutton42222e2222e2222e2222e222fe2222... oluyor bende o :D
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir frost oynadığım için şu an AV'de falan çıldırıyorum. elim kolum bağlı gibi geliyor çat çut kesiyorlar valla.

pve'de de çok az fark etti dps. hoş daha benim de rotasyona - ne kadar basit olsa da- tam alışamamdan olabilir. frost rotasyonu biraz daha emek ve dikkat istiyordu ama daha eğlenceliydi sanki :p neyse biraz takılayım arcane, olmazsa respec frost.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...