Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karikatürleri anlayamama

Brigand

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

Umut Sarıkaya'nn çizimini ve baloncukların tek seferde aşırı yer kaplamasını rahatsız edici bulan tek kişi ben miyim?

Nolur sanki Selçuk Erdem gibi temiz, dügün bir çizimi ve küçük tatlı konuşma baloncukları olsa? =D

merak etme tek sen değilsin, bana da çok itici geliyor tarzı, ayrıca evet, hiç gülmüyorum da.

not: ben de şehir kızıyım ondan mı acaba diyenlere şimdiden yanıt vereyim, alakası yok, benim espri anlayışıma hitap etmiyor, ben ersin karabulut'un çizimlerinden yiğit özgürün esprilerinden otisabi'nin kurgusundan hoşlanıyorum. Zevk meselesi
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

nileppezdel said:

Umut Sarıkaya'nn çizimini ve baloncukların tek seferde aşırı yer kaplamasını rahatsız edici bulan tek kişi ben miyim?

Nolur sanki Selçuk Erdem gibi temiz, dügün bir çizimi ve küçük tatlı konuşma baloncukları olsa? =D

merak etme tek sen değilsin, bana da çok itici geliyor tarzı, ayrıca evet, hiç gülmüyorum da.

not: ben de şehir kızıyım ondan mı acaba diyenlere şimdiden yanıt vereyim, alakası yok, benim espri anlayışıma hitap etmiyor, ben ersin karabulut'un çizimlerinden yiğit özgürün esprilerinden otisabi'nin kurgusundan hoşlanıyorum. Zevk meselesi

ersin karabulut sevmeyen kız bulursan getir alnından öpücem. sizin için çiziyo zaten adam, ha ben de seviyorum ama yalnızca bir erkeğin görebileceği tarzda hatunlara oynama durumu var onda...
Sosyal ağlarda paylaş

abi umut sarıkaya kendisi şunu diyo zaten. benim çizimlerim, yazılarım orta halli memur ailesi çocuklarının hoşuna gider zira ben böyle bir aileden geliyorum diye. ha %100 memur olmalısın diye bişi yok ama yani kristal kulelerde de yaşamıcaksın, hayatı az çok biliceksin. misal şu yukarıda koyduğum karikatürü sürekli nezih mahallelerde yaşayanlar, takılanlar bilemez. neden derseniz orada seni dövmek için önden mahallenin piçini yollamazlar sana küfretsin diye. ayrıca yaş da oldukça önemli bi faktör, bu adamın bazı yazdıkları çizdikleri min 20 yaş ve üstüne hitap ediyo. misal poşet su mevzusu vardı otobüslerde verilen, bunu o dönemlere denk gelmeyenler bilemez, anlatsan da gülemez...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...