Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karikatürleri anlayamama

Brigand

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

karikatüre OHAHHASDHASD diye gülmek zorunda değilsin. ben de umut sarıkaya fanıyım ama HELAL SÜPER TESPİT deyip geçtiğim çok karikatürü olmuştur.

bak bu da doğru

bende höberey höberey diye gülmüyorum ona ama gerçekten süper tespitleri var

tam tersi de yiğit özgür koparıyor beni ama saçmalık dolu aslında

karikatüristin kolay kolay ucuzu olmaz bence, fatih solmaz gibi adamlar vb.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

Penguen ilk çıktığından beri okurum. Sonra uykusuz fermuar kemik bilmem ne. Alayınında eski okuyucusuyum. Umut Sarıkaya ilk çıktığından beri okurum ve herzaman favorim olmuştur.

Şimdi topiçi kok espirisi için diyorum. Hiç patlayan topu kesip yarısını kafana takke yaptın mı?

Yaptım hatta o toplara kames diyorduk :D Bak maziye gittim şimdi, futbol topununda dış kısmını atmaz içine poşet doldurur oynardık. Yada bir amca vardı nasıl yapıyordu çözemedim zaten içinde kames topu söndürüp şişiriyordu onla oynuyorduk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:
Şimdi topiçi kok espirisi için diyorum. Hiç patlayan topu kesip yarısını kafana takke yaptın mı?

hmmm mantıklı tabi öyle düşününce güzel karikatürmüş bak :)

ne bilim hatırlamıyom ki, ama topun içinin kokusunun kötü olduğunu hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

Arma said:

hmmm mantıklı tabi öyle düşününce güzel karikatürmüş bak :)

ne bilim hatırlamıyom ki, ama topun içinin kokusunun kötü olduğunu hatırlıyorum.

Demekki senin bakış açın farklı. Karikatüristin kafanda canlanmasını istediği şey sende canlanmıyor. Sana daha çok uyan karikatürist bul onu oku.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

razzRaziel said:

ABİ KARİKATÜRLERİ AÇIKLAMAYIN YETER. UMUT SARIKAYA GEREKİRSE KARİKATÜRÜ AÇIKLAYAN ADAM KOYUYOR ZATEN !!!1binyüzonbir!!11

ne demek bu ?

sdf sana karşı bir şey yok ya orda, yine umut sarıkayanın bazen karikatürlere eklediği bir karakter oluyor. karakter konuşuyor sonrasında karikatürü açıklayan adamım diye de ekliyor falan sdf. okuması zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Umut Sarıkaya yazılarıda çok iyidir. Soner Günday tadındadır hafifden hani bir ara tırt star köşesi vardı.

10-12 yıldır takip ederim mizah sektörünü.leman, penguen ve artık sadece uykusuz okuyorum. Beni güldürebilen tek karikatürist Umut Sarıkaya her esprisi değil ama bazıları gerçekden süper.

Uykusuzuda almamın tek sebebi. Mesela bazı arkadaşlarım benimde hiç beğenmez Umut Sarıkayayı hele beğenen tek bir kıza rastlamadım. Emrah Ablak'da iyidir, Soner Günday çok iyidi ama artık yok en son lemanda kalmışdı tırt star serisini bulursanız kaçırmayın, geyiğin en harlı en süper hali vardır orda birde yüzbaşı albırt varda oda enfesdi.

Birde her karikatürü anlatamassın karşındakine, bu biraz o karikatürde yaşanan komik olan aslında abes olan durumu ile ilgili, sende yaşamassındır o durumu ve umut sarıkaya o durumu tespit eder sana sunar, sende okursun hatırlasın tebessüm edersin veya gülersin veya adama hayran kalırsın vay be iyi yakalmaış diye.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Brigand said:

razzRaziel said:

ABİ KARİKATÜRLERİ AÇIKLAMAYIN YETER. UMUT SARIKAYA GEREKİRSE KARİKATÜRÜ AÇIKLAYAN ADAM KOYUYOR ZATEN !!!1binyüzonbir!!11

ne demek bu ?

sdf sana karşı bir şey yok ya orda, yine umut sarıkayanın bazen karikatürlere eklediği bir karakter oluyor. karakter konuşuyor sonrasında karikatürü açıklayan adamım diye de ekliyor falan sdf. okuması zevkli oluyor.

açıklayan adam bu olayda sen oluyosun.... geberdim ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

umut sarikayay agulmuyorum
yigit ozgur cok komik diyen adam war lan aranizda
adam olmaz olsun ole

kiz misin abi
ne yigit ozguru ya

Yiğit Özgür okuyamadığım tek adam sıkıcı yahu.

iki deli karşılaşır biri huniyi g.tüne sokuyordur. öteki napıyorsun abi der, beriki sus der altın arıyorum der v.s öyle gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:

pogodi said:

bunların gerçek olması ve umut sarıkayanın bunu çizmesi?

yoo gerçek değil. ben hiç "güzel kız var mı" diye otobüste arkalara doğru yürümedim.

hayır otobüste güzel kız olsa ne olacak sanki otobüste tanışıp konuşma yakınlaşma ihtimali nedir ki

o zaman umut sarıkaya adına senden özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

Brigand said:

pogodi said:

yoo gerçek değil. ben hiç "güzel kız var mı" diye otobüste arkalara doğru yürümedim.

hayır otobüste güzel kız olsa ne olacak sanki otobüste tanışıp konuşma yakınlaşma ihtimali nedir ki

bunu bekliyodum hayatıma kaldığım yerden rahat rahat devam edebilirim artık
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

Brigand said:

pogodi said:

@Brigand

İşte senin yürümen gerekmiyor bende yürümedim ama etrafımda yürüyen salak arkadaşlarım vardı ve yürüyen mallar vardı yani gözlemliyorduk bizde. Komikden ziyade acınası ve zavallı bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

pogodi said:

Brigand said:

pogodi said:

@Brigand

İşte senin yürümen gerekmiyor bende yürümedim ama etrafımda yürüyen salak arkadaşlarım vardı ve yürüyen mallar vardı yani gözlemliyorduk bizde. Komikden ziyade acınası ve zavallı bir durum.

hah işte o zaman tamam, ama bu sefer komikliği ilginçliği kalmıyor, karikatürden ziyada çok daha felsefik birşey oluyor. ona gülmemek tabi normal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...