Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonisphere [ Metallica - Rammstein - Slayer]

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

ee orası öyle. da bu sayısal loto oynamayıp kazanıyım demek gibi bir şey oluyor o zaman. ama türkiyeden çok fazla metclub üyesi yok diye biliyorum, orionturk.com'da takip ediyordum uzun zamandır. 2008 konserinde de meet & greet'e seçilenlerin nerdeyse tamamı oriontürk'dendi. var o sitede bir keramet.

ha bir de, 65 dolar verince 1 sene boyunca metallica.com'dan evine gelen hediyeler, fırsatlar, çekilişler de cabası meet and greet şansının yanında.

reklamlar bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Festival Perşembe günü saat 11:00'de basın toplantısı ile açıklanacaktır. Ayrıca festivalin biletleri de Cuma günü basın toplantısı ardından satışa çıkacak. Tüm bilgiler özel hazırlanan Biletix sayfasında bulunacak merak etmeyin. Herkes rahatlıkla izleyebilecek festivali.

facebook sayfasında böyle bi mesaj yayınldılar.
Sosyal ağlarda paylaş

DeadSkinMask said:

Festival Perşembe günü saat 11:00'de basın toplantısı ile açıklanacaktır. Ayrıca festivalin biletleri de Cuma günü basın toplantısı ardından satışa çıkacak. Tüm bilgiler özel hazırlanan Biletix sayfasında bulunacak merak etmeyin. Herkes rahatlıkla izleyebilecek festivali.

facebook sayfasında böyle bi mesaj yayınldılar.

hazır bekliyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

oha o afiş doğru olsa volbeat de çıksa negzel olur lan..
Dio falan da yazıyo =)

http://www.facebook.com/group.php?gid=333314385977&v=info şöyle bir grup var bilmiyorum fake midir değil midir ama saha içi çoook ucuz burda yazana göre.. anında alırım biletler 5 günde biter falan o derece

ayrıca metallica.com'dan açıklama geldi konserin istanbul park'ta tyapılacağına dair.

http://www.metallica.com/index.asp?item=603027
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...