Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

finalleriniz topiği

fede

Öne çıkan mesajlar

yarın mukavemetle başlıyor finallerim ve ben baya hastayım, doğru düzgün bakma fırsatım olmadı. iyileşmem lazım bir an önce.

sonra cuma günü dinamik var, köpek gibi çalışmalıyım ona da bir tane bile dersine gitmedim bu dönem.

bu hafta rahat biraz, öbür hafta 4 günde 6 sınav var ve bunların içinde dif, malzeme, termo var. hele o malzeme, ömrümü çürüttü resmen. 200 sayfa notu var, bir ara ona da çalışmaya başlamalıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün iki final varmış, hiç bir fikrim yoktu. gittim okula sabahtan bir bakayım farabide kimler var falan diye, öğrendim sınavları.
ilki zaten tarih olduğu için kelle,
diğeri de dil miydi neydi emin değilim çünkü ilk sınavdan sonra içtik biraz. hoştu eğlenceliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

yarın mukavemetle başlıyor finallerim ve ben baya hastayım, doğru düzgün bakma fırsatım olmadı. iyileşmem lazım bir an önce.

sonra cuma günü dinamik var, köpek gibi çalışmalıyım ona da bir tane bile dersine gitmedim bu dönem.

bu hafta rahat biraz, öbür hafta 4 günde 6 sınav var ve bunların içinde dif, malzeme, termo var. hele o malzeme, ömrümü çürüttü resmen. 200 sayfa notu var, bir ara ona da çalışmaya başlamalıyım.

inşaat mı?
hangi üni?
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 finalim kaldı carsamba. en zor 2 ders diyebiliriz. bi tanesi super gidiyodu hep 100 100 aliyoken saldım 3 proje yapmadım. ama heralde gene de cc den yuksek bi notla gecerim. digeri ise cok feci. vizelerimin notlarını toplasan cift basamak etmiyo :( ama umutluyum finalden iyi bisi alıp dd filan gecicem.

onun dısında su ana kadar oldugum finallerden 3 u en kolay ve bb,ba filan getiririm dedigim derslerdi ve finaller bok gibi gecti..gecsem kardır diyorum su an. resmen bok gibi bi donem gecti.

mutsuzluk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...