Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metro 2033

moriQ

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

HAYIIIIIIRRR!!!
Sizin yapacağınız kurşun ekonomisine zokam!
Pahalı kurşunları harcamışım Rye uzun basınca, ulan gitti tüm servetim hayııırrrrr

ben bunu okudum bir de tamam mı. dedim ki bak böyle böyleymiş dikkat ediyim dedim. şimdi silah milah bir şeyler alıyım diye heveslenerek gittim satıcı amcalara ama baktım ki çulsuzum. allahbelasınıversinya.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

aa çıktı mı bu oyun?

sorularım var!

Orjinali kaç kuruş?
Steam'den digital download var mı?
Multiplayer'ı var mı?
Varsa nasıl güzel mi?
DX 9 mu 10 mu 11 mi kullanıyor?

sorularım bunlardı teşekkür ederim.

- $49.99 USD
- var.
- yok.
- yok ki.
- hepsini kullanıyor.

np.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun tarihe gecmesini rezil yapay zeka engellemis. Human Npc'lerin yapay zekasi rezalet. Adam beni goruyor, menzilime giriyor, arkasini donuyor, baska yere kosmaya calisiyor falan. cok cok kotu. Dusman habire kicini donuyor, bisimi ima etmeye calisiyolar anlamdimki.

Bir de herhangi bir bolumde tek bir kisi gorse bile sizi butun arkadaslari direk karanlik stealth falan dinlemeden yerinizi buluyorlar. Cok fena olmus. Stealth sadece ilk yakalanana kadar ise yariyor. Biri gordukten sonmra digerleri swizi aramaya baslasa anlarimda, direk yerinizi biliyorlar, isik saklanma falan yalan oluyor.

Bunlara ragmen oyun super ama cok daha iyi olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunda insanlarla olan çatışmalar çok iyi. vurduğunu falan süper hissediyorsun, ama yaratıkların öldüğünü bile crosshairin renginden anlıyorsun ki o kadar görsellik kasmış oyuna yakışmıyor. sonra çatışmanın ortasında arkasına dönen tipler süper,içinden geçip arkandan vuran mutantlara hiç bişi demiyorum.

alternatif son ise şu

alterno

savaş savaşı yaratır muhabetinden ötürü dark ones i bağışlıyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

ya bide bazı silahların sesleri çok başarısız geldi bana
ve evet içinden geçme olayı cidden çıldırttı bazı yerlerde

alternatif sonla ilgili

zaten dark ones'ın oyun boyunca kimseyi öldürdüğünü görmüyoruz. biyerde de şey diyolar, insan evriminde son adım falan
ama oyun açıklamıyo dark ones olayını pek, keşke daha derin incelese
yine de oyun boyunca hep düşman olarak gördükten sonra saçma geldi bana onları kurtarmak

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...