Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metro 2033

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
bu arada depot dediğin yer tam takım bina içinden ilerlediğimiz yerse bende de çöküyodu orası sürekli
şey yaptım ben, adamlar durduğu an ilerleyebileceğin kadar ilerledim adamlar temizledi, sonra geri döndüm falan aynı şekilde tekrar ederek 2 kere daha sanırım geçtim
ama biraz şanslı olmak lazım adamların ölmemesi için
Sosyal ağlarda paylaş

yok vuruş hissi insanlara karşı çok iyi vucutları düzgün tepkiler veriyor mermilere.yalnız supernatural yaratiklara karşı sıfır bir vuruş hissi var.

atmosfer güzel.sesler güzel.ortamlar iyi.açıkcası indirime girince almamazlık etme.ama şimdilik almanı pek de tavsiye etmem post apoya ayrı bi sevgin yoksa.

bir de dlc yapiliniliyormuş.

Revangelis ayrıca cok saol abi upload falan e tmişsin ama sanırım depodan bir sonraki check pointli yer lasim bana da salla ya zahmet etmene değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
simdi bitirdim
oyun harika olmus ya, o gas maskesinden adam nefes aldikca ben gerildim oyunda, atmosferi muthis yaratmislar, hikaye de cok guzel ilerliyor. tek kusuru su yaratiklarin davranislarinda buldum kursun yiyince fln odun gibi gelmeye devam ediyorlar, orasi 10yil oncesinin oyunlari gibi olmus.

ama ne olursa olsun adamlar yapmis oyunu, son zamanlarda oynadigim en guzel fps idi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kitabi okudum. iki kere deus ex machine iniyor ama gayet düzgün. sonu da cidden süper.

kitap ending

alternate ending gibi dark onelar aslında iyi niyetliler,gönderdiklerinin büyük kısmı iletişime geçme çabası bildiğin elçi mantığı ama daha sonra bir cocuk doğuyor dark onelar ile iletişime geçebilen kişi artyom. yalnız şöyle bir şey var ki bunu fark ettiğinde roketler ateşlenmiş oluyor. o da gaz maskesini çıkartıp tünele doğru yürüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
pronoit said:

bu arada kitabi okudum. iki kere deus ex machine iniyor ama gayet düzgün. sonu da cidden süper.

kitap ending

alternate ending gibi dark onelar aslında iyi niyetliler,gönderdiklerinin büyük kısmı iletişime geçme çabası bildiğin elçi mantığı ama daha sonra bir cocuk doğuyor dark onelar ile iletişime geçebilen kişi artyom. yalnız şöyle bir şey var ki bunu fark ettiğinde roketler ateşlenmiş oluyor. o da gaz maskesini çıkartıp tünele doğru yürüyor.

oyununu oynadıktan sonra kitabını okumaya değer mi ? Yani oyun gibiyse seneryosu pek hoşlanmam görüp oynadığım şeyi tekrar yaşamaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...