Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Serisi Ocakta Cnbc-e'de

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Biri genç öteki yaşlı. Birinin umutları var öteki her şeyini kaybetmiş kendinden nefret ediyor. Birinin zamanında artık sith ya da jedi olmanın bir anlamı kalmamış millet geçti onlar diye bakıyor ötekinin zamanında oo adamımsınız efsanesiniz diyorlar. birinde sith diğerinde jedi ayrıca :) tüm bunlara rağmen vader her şeyini kaybetmiş olmasına rağmen neden yaşamaya devam ediyor ve sidiousun yanında kalıyor bu da sanırım içinde hala bir umut var ve derinlerde gerçekten barış getirmek istiyor olabilir. sithlerin yönetiminde bir barış belki ama yine de barış. sidious sonunda barışa sahip olacağız derken gerçeği söylüyor. tüm jedilar öldükten ve herkes emrine girdikten sonra adam hadi her şeyi yok edeyim diye death star yapmıyor herhalde yine isyancıları bastırmak için uğraşıyor. tamamen ideolojik bir savaş ve bana göre jedilarda sithler kadar kötü. ben sith oldum sanırım <3

Sosyal ağlarda paylaş

@Cuce
What about Pod Racing then?

yani resmen anakin çoook iyi pilottu velet olmasına rağmen şovu değil midir o?

hadi bunların hepsini geçtim, doğruya doğru, episode 1, lucas'ın; gelecek nesillere ve sonraki 3 filme yatırımıydı resmen. episode 1'den 3'e kadar, izleyicinin yaşına göre beklentisi resmen düşünülmüş. hani seri ilerledikçe, izleyiciler de büyüsün ve biz de ciddileştirelim gibi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Milamber said:

Geçen cnbce de 1. yi tekrardan izleme fırsatı buldum. ilk izlediğim zamanı hatırlıyorum hastasıydım ama nedense tvdenmidir bilmem çok dandik geldi gözüme. seslendirmeler olsun efektler olsun... konusuna lafım yok oyunculara da yok qui amcamıza saygılar ama cidden dandik bir film gibi geldi, oturup izleyemedim. 3'ü hala ara ara açar izlerim ama 1 ıhh çocuğuda sevmedim... jarjarın zaten ... acaba bunda avatarın bir etkisi var mı bilemiyorum. o devrimden sonra tırt mı kalıyor ne :D

O değil de diyalog yok resmen filmlerde. Ona takıldım ben esas tekrar izleyince.

Kimse anakini karşısına alıp, bak evladım, hırs mırs gençlik iyi de, önce derslerini bitir büyük adam ol konuşması yapamamış mı?

Niye tüm jedi konsülü, güyya bilgi adamlarken, REGL REGL konu anakin oldu mu tribe giriolar?

Obi Wan öğreniyo hadi anakinin herkesi kesip biçtiğini. İki dirhem niye bi diyalog kurmuyo konuşmuyo. Abi naaptın sen niye yaptın derdin neydi,

Kont Dooku ikinci filmde obiwanı ilk yakaladığında, bak arkadaşım cumhuriyetin başında sit var siter miter dediğinde. Obi Wan nası gidip de "Nası yani ne diosun anlat biraz" demek yerine "ASLA SANA KATILMAM" diyebiliyor. Üstüne obiwan tribe girince kont dooku da tribe girip resmen surat yapıp gidiyo.

Kısaca niye filmde kimse iki üç cümleyi geçen bi konuşma içine girmiyo :D Derdim oldu resmen
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yeni üçlemeyi başarısız yapan tek şey o, orjinal üçlemeyle karşılaştırıldığında serinin içi boşaltılıp, sadece görsel efektlerle doldurulmuş olmasıdır.

Yeni üçleme bu yüzden gerçek Star Wars hayranları tarafından sevilmez, aslında sevilirde saygı duyulmaz diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...