Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Red said:

ya bu boss soulları ed e nasıl veriyoruz vallahi bulamadım

Sadece flamelurker'a ait olan soul veriyorsun (red hot demons soul) gerekli upgradelerin açılması için.

Onun haricinde iki silah içinde ayrı iki demonun solunu istiyor ama senin için gereksiz itemler (barbarian olduğunu varsayıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

koy bankaya gitsin soulları bence. yani kullansan çok bişey vermiyor. büyüler unique değil alırsın ilerde soul ile olmadı

ama silahlar unique bildiğim kadarıyla. kaçırdınmı alma şansın yok gene

o yüzden olmadı koy bankaya. ilerde soul farmlayıp silah yaparsın. hem trophyside var >:3
Sosyal ağlarda paylaş

1-4 bölümünün (ve oyunun) son bossu olan False King seni yakalayıp yakandan tutup kılıcını soktuğu anda 1 yada 2 lvl kaybedersin. O yüzden mümkün olduğunda açığını bulup bir yada iki kere saldır ve sonrasında yuvarlanarak uzaklaş. Çünkü kontra atakları çok hızlı oluyor damage yediği anda.

Oyunda, bosslarda belli bir sıralama yok ama ben genelde herşeyin başı false king olduğu için onu sona bırakıyorum :)

Oyunda bossların kolay öldürülebilmesine gelince, ilk oyununuzu bitirip aynı karakterle ikincisine başladıktan sonra zorluk başlıyor diyebilirim. Özellikle pure black world tendency'de oynuyorsanız bazı moblar bosslardan daha belalı çıkıyor. Bana göre oyunun en zor bossu (aynı karakterle ikinci yada daha sonraki oyunlarınızı oynadığınızı varsayarsak) flamelurker. Zira vuruşları çok kuvvetleniyor ve hata affetmiyor.

Oyunun en güzel anları pvp yaptığınız zamanlar. Bir başka birinin dünyasına girdiğiniz zaman çok zevkli oluyor. Yada sizin dünyanıza sızan bir oyuncu uyarısıyla karşılaştığınızda kalbinizde oluşan heyacan :) Karşılıklı yapılan selamlamalardan sonra heal kullanmadan yapılan düellolar inanılmaz zevkli oluyor :)

Asia serverlarında oynuyorum ben. Lvl 127 Temple Knight, isim Quai. Genelde 4-1 yada 1-3 ve 1-4 bölgelerinde pvp yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 2. dunyadaki 2 vendor uçtu gitti.dünyayı bitirince vendor gidiyor mu ?.ed harici vendorlar gimiş

ayrıca chunk of dragonstone bulamıyorum resmen.neyden cıkar bu.wikiden baktımda cıkmıyır onlardan

ya bide 4-1 de bi tane phantom var.player değil ama.sürekli orda.1 bazen 2 vuruşta alıyo beni.kesiyorum ama healliyor surekli ölmeden.nedir çaresi
Sosyal ağlarda paylaş

ya cıldırmak uzereyim =), baslardayım henuz de, zaten 2-1 deli etti o ates atan kırbaclı herifler yuzunden, simdi 3-1'in boss'una geldim, gecemiyorum bi turlu, hayır anlamadım ki nasıl isledigini su yesil dairelerin... netten baktım falan, kolay boss, ilk denemede gecersiniz falan diyor, 1-1 ve 2-1'in boss'unu ilk denemede gectim, bunu 4. denemem olacak simdi, oldukten sonra gitmesi de o kadar kısa degil ehueh, hayır stunlock'a alıyor, napıcagımı anlamadım, o dairelerden nasıl kurtulacagımı da anlamadım, wow'daki gibi biraz once cıksa hemen icinden cıkmam gerekse falan anlıycam da, durduk yere cat diye stun'lıyor, e yarım saat suruyor, cogunlukla cıkar cıkmaz tekrar yiyorum stun'ı, o kolon'ların arkasında saklanırken bile stun'lıyor bazen, neyse tek basına cok can goturmuyor o, ama ortada stunladıgında o bolt'lar iyice tuketiyor, anlasam icim yanmayacak, netten bi video'ya baktım, o herif basta 1 tane falan yiyor, balına mı, bi kacma yontemi mi var, biri yardım etsin ehueh...

edik: soldier'ım bu arada, ustumde o oyunun videosundaki, kapagındaki ıbızıt setten var, bakmaya usendim simdi, fluted mı ne =), elimde de broadsword +4 le steel shield +1 var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...