Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

tip veriyim yeni basliyanlar filan icin

"aaa dugmeye basiosun kilic salliyor, spamliya spamliya keserim" modunda action oyunu oynar gibi yaklasirsaniz hezimete ugrarsiniz

oyunun temel olayi dogru anda dogru aksiyonu yapabilmek, gereksiz aksiyon yapmamak

gereksiz yapilan her hariket direk penalti olarak donuyor stam bariniza

dusman shield kaldirirsa saldirmayi kesin
dusman ustunuze atlarsa yolundan cekilin (yada dodgelayin ama dodgelayinca stam kaybedersiniz)
dusman saldiriya gectiyse shield i kaldirin veya onunkinden daha hizli ise silahiniz bu avantaji kullanip saldirisini durdurun

oynanis baya gercekci, senelerdir tus spamliyarak oyun oynadiktan sonra bu derece taktik kasarak oynamak yoruyor gercekten, sakin bri sekilde butun dikkati ekrana vererek oynamak lazim bunu

bide lock on / lock off u kullanmayi ogrenin
direk lock on a alip dalinca cok dezavantaj oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadigim kisim : hani en basta oluyoruz, nexus e geciyoruz. oradan bolum sectik girdik. soul olarak basliyoruz, devam ediyoruz felan da filan. ama body e gecme olayi var bir de sanirim, body de daha fazla hp, daha az dmg atiyormusuz mesela. body e nasil geceriz ogrenemedim ? wiki yi okudum da oyunda pvp bile varmis, tonla ogrencek sey var, kafam cok karisti, yarin sakin kafayla oynuycam su oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

gameplay inanılmaz yahu

her yaratık ölümcül, her yaratığı tanımanız lazım

salla pati giremiyorsunuz en dandik düşman bile can havli ile deli gibi kılıç sallayıp canınızın yarısını alabiliyor

çevrenize dikkat etmeniz gerekiyor, bir tuzak hayatınıza mal olabiliyor

ne zaman blok, ne zaman parry, ne zaman dodge, ne zaman riposte, ne zaman stamina harcamadan dümdüz kosmak gerektiğini çok hızlı öğrenmeniz lazım

bir dünya dolusu gizli şey var, learning curve affetmiyor ve oyun size kesinlikle yardım etmiyor

oyunu offline sakın denemeyin. oyuncu mesajları olmadan ölme sayınız beşe katlanır
Sosyal ağlarda paylaş

armored spiderı da kestim. galiba en zevkli boss oydu şimdiye kadar kestiklerim arasında. o uzun koridoru yuvarlana yuvarlana bloklaya bloklaya geçmek feci eğlenceliydi. dibine girdikten sonra da bir el yeşillikte bir el kılıçta AL SANA PİS ÖRÜMCEK OM NOM NOM misali kestim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...